Užitečné informace

(2)
(44)
Filtr
Vyhledat v kategorii
Výrobce
(45)
(8)
(1)
Cena
od do
Zobrazit další položky
Délka
od mm do mm
Výška
od mm do mm
1 2 3
54 nalezených produktů

Přesnost, soustředěnost, pevná ruka, klidná mysl a ostrý pohled jsou předpokladem úspěchu ve sportovní střelbě. Aby střela nikdy neminula cíl, nelze se spoléhat jen na šťastnou souhru všech okolností a faktorů, které ovlivňují celkový výsledek, ale střele mířící do středu terče pomoci i kvalitním střeleckým vybavením. Brýle na střelbu jsou tím pravým řešením.

 

Právě zrak je v případě sportovní střelby jedním z nejvytíženějších smyslů a je tedy třeba oči nejen chránit, ale vytěžit z možnosti vidět víc, dál a lépe maximum. A právě proto jsou tu brýle pro střelce, které očím poskytnou maximální možnou ochranu a zároveň střelci pomohou zaměřit pohled i v nepříznivých podmínkách, kdy slunce svítí buď příliš, nebo se naopak schovává za mraky.

 

Taktické brýle zabraňují předčasné únavě očí a umožňují střelci vnímat prostor v celé jeho hloubce, čímž jednoznačně zvyšují střelcův výkon. Balistické brýle vybavené dokonalou střeleckou čočkou byly vytvořeny v souladu s požadavky střelců na pohodlnost a funkčnost této ochranné pomůcky a umožňují tak dosažení nejlepších výsledků. 


Brýle Edge tactical jsou zárukou kvality. Podívejte se například na Edge Tactical Overlord, které propouštějí jen 85 % z celkového světla. V sekci příslušenství si můžete vybrat pouzdro nebo šňůrku na brýle.