Užitečné informace

(2)
(1)
(51)
Filtr
Vyhledat v kategorii
Výrobce
(47)
(8)
1 2 3
55 nalezených produktů

Přesnost, soustředěnost, pevná ruka, klidná mysl a ostrý pohled jsou předpokladem úspěchu ve sportovní střelbě. Aby střela nikdy neminula cíl, nelze se spoléhat jen na šťastnou souhru všech okolností a faktorů, které ovlivňují celkový výsledek, ale střele mířící do středu terče pomoci i kvalitním střeleckým vybavením.

Právě zrak je v případě sportovní střelby jedním z nejvytíženějších smyslů a je tedy třeba oči nejen chránit, ale vytěžit z možnosti vidět víc, dál a lépe maximum. A právě proto jsou tu střelecké brýle, které očím poskytnou maximální možnou ochranu a zároveň střelci pomohou zaměřit pohled i v nepříznivých podmínkách, kdy slunce svítí buď příliš, nebo se naopak schovává za mraky.

Taktické brýle zabraňují předčasné únavě očí a umožňují střelci vnímat prostor v celé jeho hloubce, čímž jednoznačně zvyšují střelcův výkon. Balistické brýle vybavené dokonalou střeleckou čočkou byly vytvořeny v souladu s požadavky střelců na pohodlnost a funkčnost této ochranné pomůcky a umožňují tak dosažení nejlepších výsledků.