SUREFIRE X300T-A Podvěsná zbraňová svítilna 650 lm / 66 000 cd s integrovanou montáží - nasouvací

Kód: X300T-A
Značka: SUREFIRE
13 155 Kč 10 871,90 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

SUREFIRE X300T-A je nová výkonná podvěsná pistolová svítilna řady SUREFIRE TURBO vyznačující se úzkým světelným paprskem s dalekým dosvitem. To vše za pomoci vysoce výkonné LED, která produkuje 650 lumenů s intenzitu svitu až 66 000 candela. Nádherné bílé světlo je zaostřené pomocí hlubokého TURBO reflektoru do úzkého a jasného paprsku s dlouhým dosvitem až do vzdálenosti neuvěřitelných 514 metrů. Takto lze pozitivně identifikovat cíle na extrémní vzdálenosti s dostatkem periferního světla. Prakticky nezničitelná a vysoce efektivní LED poskytující dostatek světla k oslepení a ohromení protivníka jehož oči jsou adaptovány na tmu. Doba svitu na sadu baterií CR123A je 1 hod 30 min. X300T-A je vyrobena z vysokopevnostní slitiny leteckého hliníku s povrchovou úpravou tvrdý-elox dle specifikace Mil-Spec. Všechny spoje jsou zatěsněny O-kroužkem pro použití za každého počasí. X300T-A může být díky svému upínacímu systému připevněna k pistoli, nebo dlouhé zbrani vybavené universální nebo picatinny lištou. Oboustranný kloubový spínač umožnuje uživateli zapnout mžikové nebo stálé světlo pouze jedním prstem. Pro dlouhou zbraň je třeba použít jiný spínač.

 

POSUNUTÍ LIMITŮ

Zcela nová řada SureFire Turbo posouvá limity v ručních i zbraňových svítilen, aby vám poskytla navrch v jakémkoli nepřátelském střetnutí, blízkém ale i vzdáleném. Každý model série SUREFIRE TURBO poskytuje osvětlení s vysokým kandelovým osvětlením, které dosahuje do extrémních vzdáleností. Zaostřený světelný kužel TURBO jsou ideální pro vojenské použití, kde prosvícení přes tónovaná okna nebo vyhodnocení hrozeb z bezpečné vzdálenosti může poskytnout zásadní výhodu. Tato série svítilen z řady TURBO poskytuje stejnou osvědčenou odolnost a spolehlivost, která je synonymem pro SureFire.

HISTORICKÉ INOVACE

Původní Turbo série SureFire stanovila pravidla pro dálkové osvětlení dlouho předtím, než kdokoli jiný pochopil hru. Inženýři ze společnosti SUREFIRE, motivováni potřebami našich zákazníků, vedli vědu o kandelách vs. lumeny a vytvořili nástroje, které protáhly každý lumen našich klasických žárovek do úžasných vzdáleností. Mnoho z těchto modelů je stále používáno a důvěřují jim věrní nadšenci do vysokých kandel i dnes. Naše řada Turbo nové generace představuje návrat k vysoké kandele provedené přímo společností, která to udělala jako první. Navrženy, zkonstruovány a vyrobeny podle nekompromisních standardů, používají pouze ty nejkvalitnější bílé LED diody, precizně navržené parabolické reflektory a sofistikovanou elektroniku, která maximalizuje výkon a dobu provozu a zároveň zajišťuje pozitivní identifikaci cíle na velkou vzdálenost. Jako každý produkt SureFire můžete svému Turbo důvěřovat, že vám poskytne klid v jakémkoli scénáři s vysokým stresem.

Výkon

650 lumenů (66 000 candela)
Doba použití 1 hod 30 min
Dosvit 514 metrů

Specifikace:
Délka 95,5 mm
Hlava svítilny - průměr 29 mm
Hmotnost bateriemi - 119 g
Napájena bateriemi 2x CR123A (součástí balení)
*
Celkový čas provozu, až po úroveň světelného výkonu 60 lumenů

Stupeň krytí: IPX7 (1 metr pod vodou na dobu 30 min)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: