Nehodová clona; 4 pole -180x180

Kód: NEHODOVA CLONA
od 14 400 Kč od 11 900,83 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Detailní informace

Barva: s nápisem HASIČI
Na dotaz | NEHODCLONHAS
15 900 Kč
13 140,50 Kč bez DPH
Barva: bez nápisu HASIČI
Na dotaz | NEHODOVA CLONA
14 400 Kč
11 900,83 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Nehodová clona se skládá z 4 panelové konstrukce, která umožňuje cloně samostatně stát. Panely mají rozměr 1,8m x 1,8m, celková délka ve vypnutém stavu je 7,2m. Vypnutí každého panelu clony zajišťují pružné laminátové vzpěry uchyceny na krajích panelu v pevných kapsách a uprostřed panelu jsou vzpěry uchyceny v hliníkovém zámku, na kterém je upevněno pryžové kulaté madlo.  Co nejjednodušší a nejrychlejší vypnutí nehodové clony zajišťují pásy o rozměrech 300x55 mm ve spodní části každého panelu, které slouží k přišlápnutí při vypínání clony.

Kompletně roztaženou a vypnutou nehodovou clonu je možno ukotvit pomocí kotvících lan. Každý panel nehodové slony je opatřen třemi kotvícími kovovými oky-dvě na horní části a to v každém rohu panelu a jednu ve středu panelu. Krajní pole nehodové clony jsou opatřeny zipem, tudíž je možno spojit více clon dohromady.

Na obou krajích a uprostřed je nehodová clona vybavena nylonovými popruhy pro uchycení kovových nohou ve tvaru T, které zajišťují cloně vetší stabilitu.

Nehodová clona má bílou(nebo jinou) barvu.Horní část clony je opatřena stříbrným reflexním lemem v šířce 50 mm pro dobrou viditelnost v noci, v mlze nebo například v kouři. Spodní část clony je opatřena zvýrazňujícím lemem červené(nebo jiné) barvy v šířce 270 mm. Možnost zakoupení i variantys nápisem Hasiči.

Pro přenos a uskladnění nehodové clony slouží nylonový vak s uchy.

Rozměry v přepravním vaku: délka 135cm, průměr 30cm, hmotnost 12kg

Jako volitelné příslušenství je možno k cloně dokoupit nohy ve tvaru T, které zajišťují síti lepší stabilitu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: