Užitečné informace

Novinka
ARISAKA TAILCAP - adaptér pro svítilny Streamlight Protac RailMount 1 a 2 na spínače a koncovky SUREFIRE
Zákazníci, kteří produkt zakoupili, hodnotili takto:
0%
Kód produktu: 456
 1 292 Kč /  51,01 eur
 1 067,77 Kč /  42,15 eur bez dph
+ -

Adaptér Arisaka Tailcap umožňuje svítilnám Streamlight Protac Rail Mount 1 a 2 používat zadní víka svítilen značky Surefire Scout a jejich dálkové spínače. Zejména svítilny Streamlight Protac RailMount lze nyní používat s duálními spínači Surefire SR-D-IT a TNVC/Unity TAPS, které jsou běžně spárovány s laserovými/iluminátory, jako jsou řady ATPIAL a DBAL.

Aby tento adaptér fungoval, vyžaduje použití zadního krytu Surefire UE nebo DS. Také NEFUNGUJE s modelem Rail Mount HL-X a HL-X Laser.

Tento produkt není kompatibilní s Protac 2.0 Rail Mount Lights.

Tento adaptér vyžaduje použití zadního krytu Surefire UE nebo DS, který není součástí dodávky.

Kompatibilní světla:

Streamlight Protac Rail Mount 1 a 2

Kompatibilní koncové spínače:

Surefire UE, Surefire DS, Surefire Z68

Kompatibilní dálkové spínače (s koncovkou Surefire UE nebo DS): Surefire ST07, Surefire SR07, Surefire SR-D-IT, Unity TAPS, Modlite Modbutton, Modlite Modbutton Lite (zástrčka Surefire)

Programování TEN-TAP společnosti Streamlight je stále plně funkční s použitím patních vík společnosti Surefire a dálkových spínačů v kombinaci s adaptérem Arisaka Tailcap. Aktuální nastavení se nezmění, pokud se nezmění záměrně, stejně jako při použití standardního zadního krytu Streamlight.

Adaptér Arisaka Tailcap je CNC obrobený z hliníku 6061-T651 a eloxovaného tvrdého povlaku MIL-A-8625 typu III. Vyrobeno v USA.

Přidejte recenzi produktu a získejte slevový kupón na další nákup!

Přidat recenzi

K tomuto produktu nebyly přidány žádné recenze


Související zboží