SUREFIRE M312C Scout Zbraňová LED svítilna 500lm

Kód: M312C-BK
Značka: SUREFIRE
19 215 Kč 15 880,17 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

SUREFIRE M312 SCOUT je výkonná taktická LED svítilna se světelným výkonem 500 lumenů se 45° úhlovou montáží na picatinna (MIL-STD1913 rail), dálkovým tlakovým spínačem ST07 a patním víkem DS00.  . Napájení zajišťuje 1xCR123A baterie. Svítilna je určena pro krátké a středně dlouhé zbraně a bezpečně odolává zpětným rázům. Určena pro nasvícení blízkých a středně dlouhých vzdáleností s dostatečným periferním osvětlením pro lepší orientaci.

 

Svítilnu SUREFIRE M312 SCOUT snadno upevníte na každou dlouhou zbraň, která má picatinnu nebo MIL-STD 1913 lištu, za pomoci 45°úhlové montáže RM45 od SureFire. Dále je ke svítilně dodáváno patní víčko DS00 (umožňuje připojení dálkového spínače). Dále je součástí balení momentový spínač ST07. Je to kompletní set bez nutnosti dokupovat ostatní doplňky potřebné k optimálnímu nasazení a ovládání světla na vaší zbrani. Její malá velikost zvyšuje ovladatelnost svítilny a nezabírá tolik místa na liště, takže je tam víc místa na jiné doplňky. Výrazně nezvyšuje váhu zbraně. Jako zdroj světla je zde použita vysoce výkonná LED dioda, prakticky imunní vůči selhání, protože tam není žádné vlákno, které by mohlo shořet nebo prasknout. Technologie TIR (Total Internal Reflection) vytváří kužel světla s velmi dobrým dosvitem a zároveň periferním světlem pro krátké a středně dlouhé použití. Maximální výkon je 500 lumenů, což je víc než dost světla  k dočasnému ohromení protivníkova zraku přiviknutého na tmu. Doba svícení je 1 hodina. M312 SCOUT je dodáván pouze s patním spínačem. Namáčktnutím aktivujete dočasné svícení a úplným zmáčknutím spustíte trvalé svícení.  Svítilna je vyrobena z eloxovaného vysoce odolného leteckého hliníku, je odolná proti korozi a opotřebení. Čočka svítilny je z tvrzeného skla s ochrannou vrstvou proti poškrábání a maximální propustností světla. Svítilna  je opatřena gumovými O kroužky, které ji  tvoří odolnou vůči prachu, špíně a vlhkosti. Testována v boji, vyrobena  tak, aby odolala zpětným nárazům při střelbě.

Vlastnosti:    

  • Prakticky nezničitelná LED dioda nastavená pro nejvyšší výkon a dlouhou dobu použití
  • Použita technologie TIR, která tvoří kužel světla s dlouhým dosahem a zároveň dostatečné periferní světlo, pro krátké i středně dlouhé použití.
  • Uchycení na zbraň pomocí integrovaných svorek na každou picatinnu.
  • Vyrobena z vysoce odolného eloxovaného leteckého hliníku, nárazu odolná, tvrzená čočka s ochranou vrstvou
  • Vodě a prachu odolná
  • Barva černá
  • Baterie 1x CR123A (součástí dodávky)
Výkon 500 lumenů
Doba použití 1 hod
Dosvit 175 metrů

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: