Užitečné informace

O nás

Od svého vzniku v roce 1998 se společnost EUROLAMP s.r.o. zabývá  přenosnou osvětlovací technikou. Od počátku se specializuje na vývoj, výrobu a prodej ručních svítilen, přenosné osvětlovací techniky a bezpečnostního vybavení pro policejní, armádní a záchranné složky, komerční, ale i hobby použití. Dodává do velkého množství maloobchodů i velkoobchodů a je přímým dodavatelem svítilen do státních složek České republiky.

Společnost EUROLAMP s.r.o. je výhradním dovozcem a distributorem několika předních světových výrobců svítilen pro celou Českou republiku. Mezi ně patří zejména americké společnosti Streamlight, SureFire a UK (UndewateKinetics), později k těmto společnostem přibyly další jako PowerMoon, Nightsearcher, NITECORE, EDGE Tactical a v neposlední řadě STEINER.

Na veškeré námi dodané výrobky poskytujeme záruční i pozáruční servis. Na výrobky dovezené nestandardním způsobem servis ani jinou záruku neposkytujeme.

 

 

Zastoupené značky:

                               

           http://www.nightsearcher.co.uk/uploads/files/nightsearcher-blackandorange-188.png      https://thyrm.com/wp-content/uploads/2018/08/logo-compressor-2.png