Užitečné informace

Zákazníci, kteří produkt zakoupili, hodnotili takto:
0%
Kód produktu: M600U-Z68-BK
 11 729 Kč /  457 eur
 9 693,39 Kč /  377,69 eur bez dph
+ -

SUREFIRE M600 ULTRA SCOUT je výkonná LED svítilna se světelným výkonem 1000 lumenů (11 300 candela) a integrovanou montáží na picatinny lištu. Tato svítilna je určena pro krátké a středně dlouhé zbraně. Součástí dodávky svítilny Scout je patní spínač a 2 ks lihtiové baterie CR123A (SUREFIRE). Doba svitu na plný výkon 1,25 hodiny. Hmotnost: cca150 g, Rozměry: 135 x 41 x 33 mm

Svítilnu SUREFIRE M600 ULTRA SCOUT snadno upevníte na každou dlouhou zbraň, která má picatinnu lištu, pomocí integrovaných upínacích šroubů. Její malá velikost zvyšuje ovladatelnost svítilny, nezabírá tolik místa na liště, takže je tam víc místa na jiné doplňky a nezvyšuje výrazně váhu zbraně. Jako zdroj světla je zde použita vysoce výkonná LED dioda, prakticky imunní vůči selhání, protože tam není žádné vlákno, které by mohlo shořet nebo prasknout. Technologie TIR (Total Internal Reflection) vytváří kužel světla s velmi dobrým dosvitem a zároveň periferním světlem pro krátké a středně dlouhé použití. Maximální výkon je 1000 lumenů, což je víc než dost světla  k dočasnému ohromení protivníkova zraku přiviknutého na tmu. Doba svícení je více jak 1,25 hodiny. M600 ULTRA SCOUT je dodáván pouze s patním spínačem. Namáčktnutím aktivujete dočasné svícení a úplným zmáčknutím spustíte trvalé svícení.  Svítilna je vyrobena z eloxovaného vysoce odolného leteckého hliníku, je odolná proti korozi a opotřebení. Čočka svítilny je z tvrzeného skla s ochrannou vrstvou proti poškrábání a maximální propustností světla. Svítilna  je opatřena gumovými O kroužky, které ji  tvoří odolnou vůči prachu, špíně a vlhkosti. Testována v boji, vyrobena  tak, aby odolala zpětným nárazům při střelbě. Dodávána ve dvojím barevném provedení: černá a písková.

 

Vlastnosti:    

  • Prakticky nezničitelná LED dioda nastavená pro nejvyšší výkon a dlouhou dobu použití
  • Použita technologie TIR, která tvoří kužel světla s dlouhým dosahem a zároveň dostatečné periferní světlo, pro krátké i středně dlouhé použití.
  • Uchycení na zbraň pomocí integrovaných svorek na každou picatinnu.
  • Vyrobena z vysoce odolného eloxovaného leteckého hliníku, nárazu odolná, tvrzená čočka s ochranou vrstvou
  • Vodě a prachu odolná
  • Barva černá
  • Baterie 2x CR123A (součástí dodávky)
  • Stupeň krytí: IPX7

Ke svítilně je možno dokoupit dálkový spínač UE07

Výkon 1000 lumenů
Doba použití 1,25 hod
Dosvit 213 metrů
Intenzita 11300 cd

 

 

 

 

světelný výkon: 1000 lm
doba svitu na plný výkon: 1 hod 15 min
světelný zdroj: LED
napájení: 2x CR123A

Přidejte recenzi produktu a získejte slevový kupón na další nákup!

Přidat recenzi

K tomuto produktu nebyly přidány žádné recenze

Dosud nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první, kdo zahájí tuto diskuzi.

Nový příspěvek do diskuze


Související zboží