SUREFIRE EDCL2-T - Svítilna pro každodenní nošení LED 1200lm

Kód: EDCL2-T
Značka: SUREFIRE
7 843 Kč 6 481,82 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svítilnu SUREFIRE EDCL2-T  je lehká, kompaktní, výkonná LED svítilna se světelným výkonem až 1200 lumenů (11 300 candela) za pomoci dvou baterií typu CR123A (jsou součástí balení). Je to vylepšená verze bestselleru od Surefire EB2 Backup. Její velikost napovídá, že je tato svítilna určena ke každodennímu nošení. Jako zdroj světla je zde použita vysoce výkonná LED dioda, prakticky imunní vůči selhání, protože tam není žádné vlákno, které by mohlo shořet nebo prasknout. Technologie TIR (Total Internal Reflection) vytváří kužel světla s velmi dobrým dosvitem a zároveň periferním světlem pro krátké a středně dlouhé použití. EDCL2-T disponuje dvěmi režimy svícení. Vysoký výkon má až 1200 lumenů, což je víc než dost světla na EDC svítilnu této velikosti  k dočasnému ochromení protivníkova zraku přiviknutého na tmu. Nízký režim svitu o síle 5 lumenů dostačuje na osvětlení místnosti a blízkého okolí, výrazně prodlužuje dobu použití svítilny. Doba svícení je více jak 1 hodinu na 1200 lumenů, na 5 lumenů dokáže svítilna fungovat až po dobu 60 hodin. Namáčktnutím aktivujete dočasné svícení na nízký výkon a úplným zmáčknutím spustíte dočasné svícení na maximální výkon. Stálé světlo aktivujete utahováním patního spínače. Svítilna je vyrobena z eloxovaného vysoce odolného leteckého hliníku, je odolná proti korozi a opotřebení. Čočka svítilny je z tvrzeného skla s ochrannou vrstvou proti poškrábání a maximální propustností světla. Svítilna  je opatřena gumovými O kroužky, které ji  tvoří odolnou vůči prachu, špíně a vlhkosti. Hmotnost: cca 117 g, délka svítilny cca 149 mm. Dodávána v černé barvě.

Svítilnu SUREFIRE EDCL2-T  je lehká, kompaktní, výkonná LED svítilna se světelným výkonem až 1200 lumenů za pomoci dvou baterií typu CR123A (jsou součástí balení). Je to vylepšená verze bestselleru od Surefire EB2 Backup. Její velikost napovídá, že je tato svítilna určena ke každodennímu nošení. Jako zdroj světla je zde použita vysoce výkonná LED dioda, prakticky imunní vůči selhání, protože tam není žádné vlákno, které by mohlo shořet nebo prasknout. Technologie TIR (Total Internal Reflection) vytváří kužel světla s velmi dobrým dosvitem a zároveň periferním světlem pro krátké a středně dlouhé použití. EDCL2-T disponuje dvěmi režimy svícení. Vysoký výkon má až 1200 lumenů, což je víc než dost světla na EDC svítilnu této velikosti  k dočasnému ochromení protivníkova zraku přiviknutého na tmu. Nízký režim svitu o síle 5 lumenů dostačuje na osvětlení místnosti a blízkého okolí, výrazně prodlužuje dobu použití svítilny. Doba svícení je více jak 1 hodinu na 1200 lumenů, na 5 lumenů dokáže svítilna fungovat až po dobu 60 hodin. Namáčktnutím aktivujete dočasné svícení na nízký výkon a úplným zmáčknutím spustíte dočasné svícení na maximální výkon. Stálé světlo aktivujete utahováním patního spínače. Svítilna je vyrobena z eloxovaného vysoce odolného leteckého hliníku, je odolná proti korozi a opotřebení. Čočka svítilny je z tvrzeného skla s ochrannou vrstvou proti poškrábání a maximální propustností světla. Svítilna  je opatřena gumovými O kroužky, které ji  tvoří odolnou vůči prachu, špíně a vlhkosti. Hmotnost: cca 117 g, délka svítilny cca 149 mm. Dodávána v černé barvě.

Vlastnosti:    

  • Prakticky nezničitelná LED dioda nastavená pro nejvyšší výkon a dlouhou dobu použití
  • Použita technologie TIR, která tvoří kužel světla s dlouhým dosahem a zároveň dostatečné periferní světlo, pro krátké i středně dlouhé použití
  • Tělo svítilny a zadní kryt jsou rýhované, pro pevný a jistý úchop při ovládání
  • Vyrobena z vysoce odolného eloxovaného leteckého hliníku, nárazu odolná, tvrzená čočka s ochranou vrstvou
  • Vodě a prachu odolná
  • Barva černá
  • Baterie 2x CR123A (součástí dodávky)
  • Stupeň krytí: IPX7
  VYSOKÝ NÍZKÝ
Výkon 1200 lumenů 5 lumenů
Doba použití 1 hod 60 hod
Dosvit 210 m  
Intenzita 11300 cd  

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: