Užitečné informace

Zákazníci, kteří produkt zakoupili, hodnotili takto:
0%
Kód produktu: 2211-B-BK-SF
 7 094 Kč /  279,02 eur
 5 862,81 Kč /  230,59 eur bez dph

Inovativní hodinky SureFire light plus, které udrží vaše ruce volné pro případ nouze. Ergonomicky se přizpůsobí obouručního úchopu zbraně. Vyberte si intenzitu svitu mezi 300, 60 a 15 lumeny. 2211® Signature jsou vyvinutý za přispění policistů v aktivní službě, kombinuje taktické osvětlení hands-free s plně integrovanými hodinkami pro efektivní bojové použití v široké škále scénářů. Když je 2211 Signature připevněn k vašemu zápěstí na straně slabé ruky, automaticky se zarovná s pistolí drženou standardním obouručním úchopem a promítá silné světlo pro identifikaci hrozby na blízké a střední vzdálenosti. Jeho široký MaxVision Beam® generuje souvislou stěnu bílého světla ve třech světelných úrovních: 300, 60 a 15 lumenů. Světlo je dostatečně silné, aby narušilo vidění agresora přizpůsobeného tmě, což poskytuje taktickou výhodu. Pro taktické světlo s plně integrovanými hodinami za atraktivní cenu. 2211 Signature WristLight nemá obdoby.

Všechny modely 2211 byly zkonstruovány pro policisty a příslušníky armády a jejich brilantní osvětelní umožňuje automatické seřízení světelného výkonu s osou vaší zbraně při obouručním uchopení pistole. Svítilna je vždy připravena k použití na blízké i střední vzdálenosti. Je také vhodná pro průmyslové použití, neboť dovoluje práci oběma rukama, při současném periferním osvětlení.

Úrovně výkonu lze nastavit snadno přístupnými spínači. Jednoduše stiskněte jeden ze spínačů k okamžité aktivaci maximálního světelného kuželu o 300 lumenech. Stisknutím spínače do 0,5 vteřiny se aktivuje světelná úroveň 15 lumenů. Dalším stisknutím spínače je svítilna vypnuta.

Stiskněte a držte oba ergonomické spínače současně a cyklujete mezi třemi úrovněmi světelného výkonu: mezi 300 lumeny oslepujícího bílého světla pro taktické situace, 60 lumeny středního výkonu pro každodenní použití a 15 lumeny nízko úrovňového osvětlení pokud je třeba svítit menším výkonem delší dobu. Pokud dosáhnete žádanou úroveň uvolněte spínače. K vypnutí opět stiskněte kterýkoliv ze spínačů. Světelný výkon lze naprogramovat od nejvyššího k nejnižšímu nebo opačně.

Zabudované hodinky Luminox představují klasický klasický design. Potřebné údaje jsou čitelné i za velmi špatného osvětlení. Sklíčko hodinek je tvrzené, odolné proti poškrábání a je vodotěsné.

Svítilna je vyrobena z lehkého silně eloxovaného leteckého hliníku. Na zápěstí je svítilna uchycena pomocí pevného gumového pásku. Je napájena nabíjecí lithium-ionovou baterií se zabudovanou indikací úrovně nabití, které se provádí pomocí USB kabelu.

Poznámka: Zabudované hodinky Luminox jsou napájeny vlastní baterií a nejsou ovlivněny USB nabíječkou.

Vlastnosti

  • Vysoce výkonná LED poskytuje tři světelné úrovně:: 300, 60 a 15 lumenů
  • Stisknutím kteréhokoliv spínače lze aktivovat vysoký výkon nebo stisknutím obou spínačů současně lze cyklovat mezi jednotlivými úrovněmi
  • Svítilna je pevně uchycena na zápěstí
  • Integrované hodinky SureFire mají samo osvětlující ciferník, který umožňuje čtení pří špatném osvětlení
  • Svítilna je vyrobena z lehkého leteckého hliníku, který byl silně eloxován, aby byla zajoištěna dlouhodobá trvanlivost produktu
  • Zabudovaná LED indikuje nutnost nabití baterie
  • Napájení: lithium-ionová baterie, micro-USB nabíjecí port a USB nabíjecí kabel
  • Hmotnost: 106 g

 

  VYSOKÝ STŘEDNÍ NÍZKÝ
Výkon 300 lumenů 60 lumenů 15 lumenů
Doba použití 1 hod 4 hod 13 hod
Dosvit 66 metrů    

 

světelný výkon: 300 lm
dosvit: 66 m
doba svitu na plný výkon: 1 hod
doba svitu na snížený výkon: 13 hod
světelný zdroj: LED
napájení: Li-Ion aku
Hmotnost: 106 g

Přidejte recenzi produktu a získejte slevový kupón na další nákup!

Přidat recenzi

K tomuto produktu nebyly přidány žádné recenze