PROTAC 90 LED - Pravoúhlá taktická EDC svítilna - černá

Kód: SML88088
Akce
Značka: STREAMLIGHT
1 200 Kč 991,74 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

ProTac 90 LED          Dosvit: 147 m      Maximální výkon: 300 lumenů

Výhodou taktické svítilny ProTac 90 je její multifunkčnost díky naklopené hlavě svítilny o 90°. Dále její výhoda spočívá v různých možnostech napájení. Lze stejně jako u modelu 1L-1AA, tak i u modelu ProTac Rail Mount 1 použít k jejímu napájení jak baterii CR123A tak i kvalitní alkalickou nebo lithiovou tužkovou baterii AA. Svítilnu lze uchytit jak na kabát či batoh, tak i na molle vazbu příslušníka ozbrojených sil. Případně lze ProTac nosit jako EDC (every day carry) svítilnu v kapse díky oboustranné sponě. V možnostech uchycení svítilny se meze nekladou a vaše ruce budou vždy volné pro práci. Co se technických parametrů svítilny týče, jak již je uvedeno v  názvu samotné pravoúhlé svítilny, jedná se o zařízení, jehož hlavní součástí je C4 LED dioda umístěna do pravoúhlého těla svítilny. Díky přístupnému spínači je svítilna vhodná pro použití s krátkou palnou zbraní. Maximální výkon, který svítilna může nabídnout, dosahuje hodnoty 300 lumenů. Svit o této intenzitě však není jediným režimem, který svítilna umožňuje spustit. Vedle již zmíněného vysokého režimu lze svítilnu sepnout na nízký světelný režim, popřípadě na mód stroboskop. ProTac 90 nabízí tři operační naprogramovatelné režimy: 1.Vysoký/stroboskop; 2. Vysoký; 3. Nízký/Vysoký. Díky použitým materiálům bezpečně odolává zpětným rázům. LED dioda u svítilny ProTac 90 má životnost až 50 000 hodin, můžeme tedy říct, že se jedná o skutečně kvalitní součásti, které tvoří o neméně kvalitní pravoúhlou svítilnu.

 

  • Výkonná C4 LED dioda, 5 400 candel špičkový světelný výkon; 300 lumenů s dosvitem 147 metrů (baterie CR123A)
  • Dékla svitu 1 hod. 45 min. na plný výkon, a až 14 hodiny při nízkém výkonu 40 lumenů (dosvit až 53m při použití baterie CR123A)
  • Nárazuvzdorné tělo svítilny vyrobené z odolné hliníkové slitiny 6000 s elox povrchovou úpravou
  • Spínací tlačítko na hlavě svítilny umožňuje spuštění světla ve třech režimech: 1. silné, stroboskop, slabé; 2.Silné; 3. Slabé a silné světlo
  • Barevné varianty: Černá
  • délka svítilny 96 mm, hmotnost 79 g s baterií CR123
  • Krytí IPX7, vodotěsnost v hloubce 1m  30 minut
  • Napájení zajišťuje baterie CR123A, alkalická baterie AA nebo lithiová baterie AA

Splňuje evropskou direktivu CE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: