NITECORE NTP30 Taktické titanové pero

Kód: NTP30
Značka: NITECORE
3 669 Kč 3 032,23 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

NTP30 Víceúčelové taktické pero z titanové slitiny kovu je určeno pro každodenní potřeby jak psací, tak i sebeobranné a záchranářské. Tělo pera se silnou tuhostí materiálu, vysokou rázovou houževnatostí a odolností proti korozi. Pero se ovládá díky obousměrného jezdce ve tvaru L, který připomíná kliku kulovnice. Titanová spona uchycena dvěma šrouby zajišťije perfektní stabilitu jak v přepravním zavazadle tak i v kapse košile nebo na lemu kapsy u kalhot. Díky lehké váze pera ani neucítíte, že ho máte každý den u sebe.  Je to skrytý strážce vhodný i pro cestování do zahraničí. Pero je dostatečně pevné a odolné ady s ním šly praktikovat jak sebeobranné techniky, tak aby s ním šlo vytlouct např. boční okno auta při autonehodě. To zajistí kulatý hrot z volframové oceli. Kompaktní a praktické tělo pro práci a cestování, vhodný váceúčelový pomocník elegantního designu.

 

 


 

 

 

  • Taktický hrot z wolframové oceli

  • Kvalitní německá náplň Schneider

  • Bezpečný kapesní klips

  • Ovládání pera diky klice ve tvaru L

  • Duté a extrémně odolné tělo

NTP30 Tělo taktického pera je vyrobeno z CNC obráběné slitiny titanu, což činí toto toto pero skoro nezničitelným.  Díky použitému materiálu  je pero neuvěřitelně lehké. Jeho unikátní konstrukce zaručuje obrovskou pevnost.

Psaní zajišťuje prémiová gelová německá náplň od firmy Schneider, která je umístěna uvnitř dutého titanového těla.
 

Titanové taktické pero může být použíto nejen pro psaní, ale taky jako účinný prostředek pro sebeobranu všude tam, kde není povoleno mít u sebe jiné klasické prostředky pro sebeobranu jako např. střelné zbraně, nože, pepřové spreje atd. Taktické pero NTP30 můžete mít s sebou téměř kdekoliv. Na opačné straně než psací pero je ostrý hrot vyrobený z wolframové oceli, který je možný použít jak k sebeobraně, tak  v nouzových situacích třeba k rozbíjení okenních skel.

Uchycení např. na kapsu u košile nebo obleku zajišťuje praktický klips, který také zamezuje nechtěnému ztracení pera. 

 

Parametry těla pera :                                             

Délka: 133mm                                                                                               

Váha: 27g

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: