Užitečné informace

Zajímavosti

Obrázek pro článek Kapesní svítilny

Kapesní svítilny

Zrádná překvápka nemá nikdo rád. Je k vzteku luštit po setmění jména na zvoncích u domu nebo bloudit špatně osvětleným interiérem. Záchranou bývá ruční svítilna. A ne ledajaká. Musí ji bez potíží pojmout kapsa pánského saka, případně kalhot. Zkrátka aby byla po ruce. Pravda, dámy jsou na tom lépe. Jejich kabelky bývají schopny pozřít i předměty větší velikosti.

Pondělí, října 9, 2017
Obrázek pro článek Výstražné a signalizační

Výstražné a signalizační

Je nad slunce jasnější, že svítilny pořizujeme, abychom mohli poodhrnout roušku tmy, skrývající tajnosti noci. Podobnou službu poskytují i přístroje nočního vidění, ale upřímně: Není to ono. Především pak zapomínáme na druhou (neméně důležitou) funkci svítilen, a to být viděn. Vidět a být viděn představuje mnohdy nicotný rozdíl mezi životem a smrtí.

Pondělí, září 18, 2017
Obrázek pro článek Pracovní svítilny

Pracovní svítilny

Práce kvapná, málo platná. Nejen spěch je špatným rádcem, ale ani šero a špatná viditelnost neprospívají pracovnímu úsilí. A je úplně jedno, zda pod širákem, v dílně, ateliéru nebo v exotičtějším prostředí při práci v podzemí. Aby práce šla od ruky, k tomu dopomůže široká nabídka pracovních svítilen a baterek. Kde? No přece v e-shopu eurolamp.cz. 

Neděle, září 3, 2017
Obrázek pro článek UK C4 XENON

UK C4 XENON

Někdy radostně blyštivá, jindy ponuře temná, hladká jako zrcadlo nebo rozbouřená větrem. Hladina vody vždy láká k nahlédnutí do jiného, tak trochu tajemného světa. Jedno zda jde o rybník, přehradu, moře, zatopený lom či jeskyni. Romantici i dobrodruzi prahnou po nevšedních zážitcích, i po těch, které se neobejdou bez potápěčské svítilny.  

Úterý, srpna 22, 2017
Zobrazuji 4 (9 - 12 Z celkových 25+)