Užitečné informace

Zajímavosti

Obrázek pro článek EuroLamp Nitecore EA41

EuroLamp Nitecore EA41

Vývojáři společnosti Nitecore nezahálí a každým rokem připraví nějaké překvapení, například nedávno MT22A. Nicméně lesk kvality propojené s účelností jen tak nevybledne, což v plné míře platí o Nitecore EA41, outdoorové novince do kapsy z roku 2015. I po více než dvou letech ji mají stále v oblibě milovníci kempování, rybaření, myslivosti a další, kteří oceňují její výkon a daleký dosvit.

Úterý, prosince 19, 2017
Obrázek pro článek Zastavovací zařízení

Zastavovací zařízení

V Holywoodských trhácích se to hemží atraktivními automobilovými honičkami. V reálném životě to ale taková legrace není. Pouze syrová skutečnost ohrožující životy a zdraví nevinných lidí, kteří se ocitli se v nesprávnou chvíli na nesprávném místě. Úspěšný zásah proti splašenému vozu předpokládá kvalitní a účinné zastavovací zařízení.

Čtvrtek, listopadu 16, 2017
Obrázek pro článek GUARD TROOPER R

GUARD TROOPER R

Technika a technologie sloužící zločinu bývají často modernější než výbava ochránců zákona. Nicméně tu a tam se blýskne na lepší časy. Jedním z takových blýsknutí je Guard Trooper R, unikátní víceúčelová svítilna speciálně určená pro policejní a armádní složky. Design vzhledově vychází z podoby klasické vojenské svítilny, ale provedení a chytré funkce reprezentují moderní současnost.

Pátek, listopadu 3, 2017
Obrázek pro článek Nitecore TM36 Lite

Nitecore TM36 Lite

David velikostí, Goliáš výkonem. Taková je svítilna Nitecore TM36 Lite. Výkonné svítilny Nitecore bez pochyb náleží k tomu nejlepšímu, co tato kategorie může nabídnout. Vhodná do přírody, kde ji ocení všichni, kdo trápí své oči ve snaze dohlédnout tmou co nejdále. Uplatnění najde při pátrání po hladině rozlehlé vodní plochy i v jeskynních dómech netušených rozměrů. Neztratí se ani v prozaičtějších prostorech - rozlehlých skladovacích či výrobních halách.

Středa, října 18, 2017
Zobrazuji 4 (5 - 8 Z celkových 21+)