Užitečné informace

ZOOM LED nabíjecí svítilna – 840 lm

Vzhledem k tomu, že existují situace, při nichž se požadavky a náročnost na intenzitu a způsob svitu různí, je vhodné mít ve své blízkosti výrobek, který je schopen se těmto situacím přizpůsobit.

Svítilna je během svého maximálního výkonu schopna poskytnout intenzitu svitu o síle 840 lumen. V případě potřeby a za účelem úspory baterií je možné intenzitu svitu snížit na padesát, popřípadě na deset procent. Svítilna rovněž nabízí možnost spuštění nekontinuálních režimů, kterými jsou v tomto případě jak SOS svícení, tak stroboskopická funkce. Tyto funkce jsou vhodné především v okamžiku, kdy majitel svítilny potřebuje světelnými signály své okolí informovat o své poloze.

Všechny tyto funkce, které svítilna společnosti AP30 nabízí, bylo nutné podpořit také kvalitním vnějším zpracováním. Hlavním materiálem svítilny je tedy vysoce odolný hliník, na jehož povrchu se nachází černý ELOX, který odolnost svítilny vůči vnějším vlivům umocňuje. Svítilnu lze používat za velice nepříznivých podmínek, je odolná jak vůči mechanickému poškození, tak i proti vodě.

Doba svitu svítilny se odvíjí jak podle kvality použitých baterií a jejich aktuální energetické kapacitě, tak podle režimu svícení, který je v daném okamžiku nastaven. K napájení svítilny lze doporučit znovu nabíjecí baterie typu Li-Ion 18650, které umožní využívat nejvyšší režim o síle 840 lumen po dobu jedné a půl hodiny.