Užitečné informace

Vysoušecí ramínka

Novinka na českém trhu – vysoušecí ramínko napravuje nedostatky spojené s vysoušením jinými metodami. Vysoušecí ramínko má tvar buďto jako hrudní koš, či jako klasické šatní ramínko. V obou případech je však opatřeno ventilátory. Konkrétně vysoušecí ramínko HangAir dokáže vysušit oblek, který za normálních okolností schne i několik dní během několika málo hodin.

Vysoušecí ramínka nejen šetří čas, ale rychlým vysušením zabraňují výskytu různých plísní a s nimi spojeným nepříjemným zápachem.  Zároveň se tímto způsobem údržby zvyšuje životnost obleků. Výrobci u HangAir počítali s možnou vysokou hmotností vysoušeného obleku, proto je nosnost tohoto ramínka až 45 kg. Konstrukce ramínka je rovněž přizpůsobena k tvarování vysoušených obleků, tedy nedochází k deformaci původního tvaru.

Samozřejmou vlastností vysoušecího ramínka je voděodolnost. Navíc k jeho pohonu postačuje adaptér nízkého napětí. Výhody vysoušecího ramínka ocení především rekreační i profesionální potápěči pro své neopreny a hasiči, policisté i záchranáři při vysoušení svých speciálních obleků. Výstroj je díky HangAir připravena během několika málo hodin k opětovnému použití.

Důkazem, že vysoušecí ramínko je skutečně kvalitním produktem, může být mimo referencí jako spokojených vlastníků také skutečnost, že výrobcem je garantována záruka deseti let.