Užitečné informace

Vojenské svítilny pro komerční využití

Jednou z nejznámějších společností zabývající se výrobou vojenských svítilen a proslulou kvalitou svých zařízení je společnost SureFire, která již několik desítek let ve Spojených státech Amerických patří mezi společnosti dodávající svítilny například jednotkám SWAT. Společným jmenovatelem svítilen, které jsou určené pro vojenské síly, může být například kvalita. Tyto svítilny se vyznačují velice precizním zpracováním a možností použití ve velice náročných podmínkách.

Světelné vlastnosti, rovněž na vysoké úrovni, zaručují vedle pečlivého zpracování, také vysokou kvalitu celkového produktu. Z této perspektivy nelze rozhodně tvrdit, že svítilny ostatních výrobců nejsou kvalitní. Vojenské svítilny se pouze vyznačují specifickými vlastnosti, které umožňují jejich neomezenou funkčnost například i v pouštích podmínkách či za velikého mrazu.

Vzhledem k tomu, že v bojových podmínkách leckdy rozhodují skutečné detaily, vojenské svítilny jsou opatřovány zdrojem světla, který je prakticky nezničitelný a zároveň jeho životnost dosahuje několika desítek tisíc hodin nepřetržitého svícení. Nárazu odolnost i voděodolnost daných zařízení je v těchto případech samozřejmou vlastností vojenských svítilen. Lidově řečeno – baterky (čelové svítilny, taktické svítilny), které používají příslušníci armády, specializované jednotky SWAT a tajné služby máte nyní možnost využívat i vy. Tyto svítilny jednoduše předčí veškerá vaše očekávání.