Užitečné informace

Tužková svítilna Stylus pro Reach

Svítidlo je osazená kvalitní C4 LED diodou, která má od výrobce certifikovanou životnost 30 000 hodin. Dioda uživatelům nabízí výkon o síle 38 lumenů, přičemž vytváří na svou konstrukční velikost skutečně intenzivní jas světla. Vzhledem k předpokladu, že na svítilnu budou z mechanického hlediska kladeny poměrně vysoké nároky, je zkonstruována z nárazu vzdorného materiálu. Konkrétně z hliníku s eloxovaným povrchem. Nárazu vzdorností disponuje rovněž LED dioda.

Tužková svítilna o velikosti propisovací tužky je jednoduše ovladatelná jednou rukou. Na druhou stranu, svítilnu je díky její flexibilitě možné od spínače vzdálit až na 337 centimetrů, prostřednictvím speciálního prodlužovacího kabelu, který je součástí baterie. Již zmíněnou velikost svítilny ani tento prvek nikterak nezvětšuje. I přesto se světlo pohodlně schová do kapsy od košile či od kalhot. Bez použití prodlužovacího kabelu svítilna dosahuje standardní velikosti necelých dvaceti centimetrů. Hmotnost výrobku zahrnující dvě alkalické AAA baterie, nutné k napájení svítilny, činí 76 gramů.

Svítidlo je možné použít jak k výkonu povolání, tak i k outdoorovým aktivitám, zcela bez obav i za deštivého počasí. Díky malému průměru hlavy si nalezne své příznivce mezi širokým spektrem zákazníků.