Užitečné informace

Trio 230 - nabíjecí LED svítilna

Svit, který svítilna TRIO 230 produkuje je rozděleno do dvou výkonnostních kategorií. První z nich je plný výkon svítilny, který dosahuje hodnot až 230 lumen po maximální dobu svícení 7 hodin. Druhým světelným režimem je nižší světelný výkon. Tato funkce se vyznačuje prakticky dvojnásobnou výdrží oproti maximálnímu výkonu svítilny. Ovšem tento benefit je svítilně přidán na základě snížení intenzity svitu, která v tomto případě dosahuje 115 lumen. Třetí neopomenutelnou funkcí je stroboskopické svícení.


Konstrukce svítilny nebyla zamýšlena pro běžné denní používání doma na zahradě nebo na dovolené. Svítilna je určena především pro ozbrojené složky – ať státní, tak soukromé ve smyslu hlídacích společností. Svítilnu lze použít v krizových situacích, vzhledem k tomu, že její světlo je viditelné ze vzdálenosti až 400 metrů.


Další segment, kde svítilna TRIO 230 může nalézt své uplatnění je i průmysl. Je vhodným společníkem i při pracích v neosvětlených místnostech nebo také venku, jednoduše ji lze připevnit na zeď, popřípadě na střechu vozidla a zcela bez obav zanechat připojenou do elektrické sítě, a její služby využívat. Při neustálém napájení nedochází k poškození komponentů svítilny. O přísunu elektrického proudu vás neustále informuje indikátor napájení baterie.


Svítilna se vedle své použitelnosti v ojedinělých podmínkách také vyznačuje relativně nízkou hmotností – jednoho kilogramu. Běžně je dodávána v tmavě šedé, nebo výrazné žluté barvě.