Užitečné informace

Tracer LEDray Tactical 1000

Svítilna je konstruována pro skutečně bojové podmínky. Kompletní tělo svítilny je vyrobeno z vysoce odolného hliníku. Tvarem je svítilna přizpůsobena co nejlepšímu ručnímu uchopení a zároveň design svítilny zabraňuje jejímu nežádoucímu kutálení. Samozřejmostí je i nerozbitná čočka, která chrání zabudovanou XM-L LED diodu, která vytváří velmi jasný a zřetelný kužel světla. Další výhodou LED diody je rovněž její odolnost vůči teplu. Tedy odpadá zde varianta, že by se dioda přehřála a shořela.

Svítilna Tracer LedRay je dodávána v sadě spolu s dálkovým spínačem, pomocí kterého je možné svítilnu nejen zapnout a vypnout, ale rovněž regulovat intenzitu svitu. Součástí sady jsou také výměnné barevné filtry a dva druhy baterií, které umožňují nezávislý výkon svítilny.

Vzhledem k tomu, že je tato svítilna určena primárně k připevnění na zbraně, proto je nutné, aby světelný kužel byl skutečně velmi přesný a ostrý. Tento bod svítilna splňuje díky inovativně vyrobenému reflektoru, který umožňuje bezpečně zaměřit světelný kužel. Puškohledy, na které lze tento typ svítilny připevnit musí mít průměr 25 nebo 30 mm.