Užitečné informace

The Siege AA

Svítilna The Siege disponuje jednou bílou a dvěma červenýma LED C4 u které lze nastavit až pět světelných režimů. Jednotlivé světelné režimy se odlišují především produkovanou intenzitou svitu, který dosahuje maximální hodnoty 200 lumen. Střední světelný výkon je přesně o polovinu menší, tedy v hodnotě 100 lumen a v neposlední řadě režim nízký svítí o síle 50 lumen. Tyto hodnoty jsou však měřené pouze pro bílou diodu. Červená LED disponuje pouze permanentním svícením se silou 0,7 lumen, popřípadě SOS svícením.

Je tedy zřejmé, že červenou světelnou diodu lze používat mnohem déle, než diodu bílou, která má vzhledem ke své intenzitě svitu mnohem větší nároky na používaný zdroj energie, který tvoří tři alkalické baterie.

Svítilna je kryta polykarbonátovým stínítkem, které zajišťuje, že světlo, které ze svítilny vyzařuje z 360° úhlu neoslepuje oči, což je obzvláště vhodné, pokud se lidé pohybují v těsné blízkosti této svítilny The Siege. Stínítko je samozřejmě odnímatelné, což je doporučené, pokud je cílem používání svítilny co možná největší dosvit.

Svítilna je také vybavena indikátorem stavu baterií, které dle barev, které vyzařuje, ukazuje energii v bateriích. V případě zcela nabitých baterií svítí indikátor zeleně, postupně přechází přes žlutou až k červené, když v bateriích zbývá již minimum energie pro umožnění svícení.