Užitečné informace

Taktické titanové pero NTP10

Jedinečná taktická elegantní pomůcka, kterou oceníte v každém okamžiku. Toto titanové pero můžete samozřejmě použít na psaní, ale při jeho nošení budete zejména mít vždy po ruce účinný prostředek pro sebeobranu! Využijete to hlavně všude tam, kde není dovoleno mít u sebe klasické sebe-obranné pomůcky a prostředky, jako jsou například nože nebo pepřové spreje. 

Na jedné straně je vysoce funkční psací pero do extrémních podmínek, na straně druhé pak ostrý hrot z wolframové oceli, který využijete v nouzových situacích nejen k sebeobraně, ale také třeba pro potřebu rozbití okenního skla.
 
Unikátní taktické pero NTP10 je vyrobeno ze slitiny titanu, což činí toto elegantní a přitažlivě vypadající pero skoro nezničitelné. Díky použitému materiálu je navíc neuvěřitelně lehké a jeho unikátní konstrukce zaručuje opravdovou pevnost. 

Duté titanové tělo obsahuje speciální tlakovou náplň Fisher Space Pen, která byla primárně vyvinuta pro potřeby astronautů ve vesmíru. Mimořádná kvalita zpracování, vysoká odolnost a absolutní spolehlivost, to jsou atributy, kterými se taktické pero pyšní. Důkazem toho je používání této pomůcky při vesmírných misích. Pero dokáže psát na téměř každý povrch, a to v jakékoli poloze, v extrémních teplotních podmínkách a dokonce i pod vodou! Hrot pera chrání speciální polyflonová vložka, která je odolná proti vysokým teplotám i nadměrně kyselému či zásaditému prostředí. 

Pero váží necelých 19 gramů a v průměru má jen 9 milimetrů. Je nádherně elegantní, bude se skvěle vyjímat na vaší kapse u košile či obleku. Přichytíte si ji tam pomocí praktické klipsy, která je - jak jinak - také titanová. Takto uchycené pero bude vypadat vysoce estetiky a elegantně, vaše okolí o jeho druhé úloze nebude mít nejmenší ponětí. 

Taktická pera můžete také bezpečně uložit do hliníkového ochranného pouzdra a v něm jej bezpečně sbalit do jakéhokoli zavazadla. 

S taktickým titanovým perem Nitecore NTP10 se budete vždy cítit v bezpečí.