Užitečné informace

Taktická zápěstní svítilna s hodinkami Luminox

Tato svítilna totiž velice zlepšuje použití střelné zbraně se svítilnou dohromady. Do této doby bylo toto umožněno rovněž, ovšem střelec nebyl schopen střelnou zbraň držet obouruč. Pro tyto účely je tedy svítilna uzpůsobena svitu na blízké a střední vzdálenosti. Svítilna je mimo bezpečnostní složky určena také pro využití v průmyslové oblasti. 

Svítilna v těchto hodinkách dosahuje intenzity svitu 300 lumen. Jednotlivé výkonnostní režimy lze nastavit prostřednictvím spínačů. Druhý možný nastavitelný režim je střední, který dosahuje svitu 60 lumenů tento režim je možný využít prakticky kdykoliv. Nízký světelný režim má hodnotu 15 lumen, který ocení uživatelé především v okamžicích, kdy musí svítit po dlouhou dobu.

Nejvyšší světelný režim je vhodný použít při taktických situacích, kdy je potřeba oslepit osobu, na kterou je mířeno.

Co se hodinek, které jsou součástí této svítilny týče, disponují ciferníkem, který je viditelný jak během špatných světelných podmínek, tak v úplné tmě. Sklíčko, které tento ciferník chrání, je tvrzené, tedy i odolné vůči poškrábání i vodě.

Z konstrukčního hlediska je jako hlavní komponent využit letecký hliník, který byl elexován a gumový pásek. Zabudovanou baterii je možno dobíjet prostřednictvím USB kabelu.