Užitečné informace

Taktická LED svítilna Surefire 6PX Tactical – 200LM

Svítilnu se stejně intenzivním svitem lze uvést do provozu jedním stisknutím a přidržením patního spínače. Tímto způsobem lze svítilnu zapnout do mžikového svitu. Toto použití ocení spotřebitelé, kteří se snaží chránit životní prostředí. Mžikovým svícením dochází k úspoře spotřeby baterií, které jsou v případě napájení svítilny Surefire 6PX Tactical dvě CR123A lithiové baterie.

Druhým způsobem zapnutí je prostřednictvím dotažení patního spínače aktivování trvalého svitu.

Čelo svítilny je vyrobené z mechanicky odolného polycarbonového sklíčka. Vzhledem k tomu, že použité sklíčko je odolné proti poškození, je zcela logické, že mechanickým nástrahám budou odolávat i zbývající části svítilny Surefire. Tělo svítilny je vyrobeno z tvrzeného leteckého hliníku, který je ošetřen Mil-Specovým eloxem v černé barvě. Předěl mezi polycarbonovým sklíčkem a hliníkovým tělem svítilny je spojen o-kroužky, které zamezují vniknutí tekutin dovnitř svítilny. Svítilna Surefire je tedy voděodolná.

Svítilna dosahuje maximální doby svitu až 2 hodin na plný výkon, v okamžiku, kdy poklesne výkon baterií, sníží se intenzita svitu na 50 lumenů. Svítilna se svými rozměry 13,2 cm pohodlně vejde do nejen do dlaně, ale i do každé cestovní tašky, tak, aby mohla být kdykoliv po ruce.