Užitečné informace

Svítilna UK 3AA ELED CPO

Naopak, u svítilny se rovněž předpokládá, že bude sloužit hasičům a nejen jim v nepříliš teplém prostředí. Pro tyto situace je produkt vybaven Termálním Recovery Systémem, který absorbuje teplo, které produkují LED diody. Teplo je následně využíváno k ohřívání alkalických baterií, jejichž účinnost se tímto úměrně zvyšuje.

LED svítilna UK 3AA je vyrobena v USA a nabízí vedle své žáruvzdornosti také nárazu vzdornost a voděodolnost. Odolnost vůči mechanickému poškození je u těchto typů pracovních zařízení považováno za samozřejmost, tedy ani v tomto případě tomu není jinak.

Nejdůležitější prvky svítilny, tedy použitá eLED CPO dioda má životnost až 50 000 hodin. Tento typ LED diody kombinovaný s nízkou čočkou paraboly zprostředkovává jasný paprsek světla, který je záměrně ochuzen o periferní šíření hlavního světelného bodu. Délka svitu paprsku světla dosahuje 92 metrů.

Přilbová svítilna patří do řady výrobků hands-free, tedy je uzpůsobena jednoduché montáži na hasičkou přilbu, či jiné příslušenství. Svítidlo je napájeno třemi alkalickými bateriemi typu AA. Doba svitu při použití nových baterií se pohybuje v rozmezí od čtyř do osmi hodin, v závislosti na zvolené intenzitě svitu.