Užitečné informace

Svítilna Commander XM-L

 

Právě tento komponent si ve světě svítilen získává přední místo na výsluní, a zcela jistě právem.

LED dioda umožňuje svítilně zářit o síle až 1000 lumenů. S intenzitou svitu lze jednoduše manipulovat přepínáním do šesti světelných režimů, mezi nimiž nechybí ani stroboskopická funkce a SOS svícení. Základní světelné módy – vysoký, střední, nízký svit a blikání jsou samozřejmostí prakticky u všech kompaktních svítilen. V závislosti na daném světelném režimu lze očekávat úměrně sníženou či zvýšenou dobu použitelnosti svítilny. Toto rozpětí se pohybuje od necelých dvou hodin až po sto dvacet hodin.

Commander příslušenstvíTyto hodnoty jsou spojené ovšem i s kvalitou použitých baterií. Budou-li použity výrobcem doporučené a v příslušenství obsažené baterie 18650, lze očekávat takto dobré výsledky. V opačném případě se nelze spolehnout, že méně kvalitní baterie zajistí tak vysoké a dlouhotrvající fungování svítilny. Lze tedy doporučit baterie z příslušenství, s kterými je dodávána i nabíječka těchto baterií. Maximální dosvit svítilny dosahuje jednoho kilometru.

Co se technických vlastností svítilny COMMANDER týče, jedná se o jednoduše zpracovanou svítilnu, s jedním tlačítkovým spínačem. Svítilna je voděodolná a samozřejmě také nárazu vzdorná. Spolu s kvalitami, které nabízí je tedy tato svítilna ideální volbou pro všechny náročné uživatele.