Užitečné informace

Stylus Reach ATEX

Svítilna je zkonstruována i do výbušného prostředí, tedy jejímu využití nebrání ani skutečně extrémní podmínky. Její využití je tedy umožněno i bezpečnostním složkám – pyrotechnikům nebo také hasičům, kteří často potřebují osvětlení i do stísněných míst.


Svítilna Stylus Reach ATEX má ve spojení s dodávanou LED diodou životnost až 100 000 hodin svícení. Intenzitu svitu v případě této svítilny není možné nijak regulovat, po sepnutí svítí o intenzitě jedenácti lumen. Ačkoliv není možné měnit intenzitu svitu, lze nastavit způsob svícení. Tedy lze svítit jak kontinuálně, tak spustit režim s blikáním. Koncová část kabelu, která disponuje touto LED diodou je vzdálena od počátku svítilny třicet šest centimetrů.


Vzhledem k velice specifickému tvaru je svítilna napájena třemi bateriemi typu AAAA. Při použití jedné sady baterií je možné svítilnu nechat zářit až po dobu dvaceti čtyř hodin.


Svítilna je i přes svou na první pohled křehkou konstrukci schopná odolat pádu z výšky dvou metrů a rovněž odolat vodě a jiným povětrnostním podmínkám, o kterých nelze říci, že by byly příznivé.

 

Hmotnost svítilny včetně baterií nepřesahuje padesát gramů. Svítilna Stylus Reach ATEX je tedy určena na velice specifické účely, které ocení ti, kteří tyto problémy dennodenně řeší.