Užitečné informace

Streamlight TLR-1 HL, pomáhá pomáhat a chránit

Společnost Streamlight řadíme mezi špičkové výrobce zbraňových svítilen. Za příklad slouží vynikající Streamlight TLR-1 HL. Taktická podvěsná zbraňová svítilna s integrovanou montáží, připevnitelná pod pistole s drážkou nebo picattina lištou.

Je vybavena diodou LED C4 o světelném výkonu 800 lumenů a světelná intenzita 15.000 kandel dohlédne až do vzdálenosti 245 metrů. Pravdou ovšem je, že v ideálních podmínkách světlo dosáhne až o polovinu dál, na 300 až 350 metrů. Široký světelný kužel obsáhne velkou plochu a spolehlivě ukazuje, co a kdo se nachází v blízkém okolí.

Montáž na zbraň je velice jednoduchá. Výměna adaptéru na různé typy zbraňových lišt trvá několik vteřin a nasazení svítilny na zbraň ještě méně. Podobně jednoduché je i ovládání kolébkovým spínačem. Repertoár světelných režimů nabízí okamžitý (nutno držet spínač) nebo trvalý (není nutno držet spínač) svit, a to buď v kontinuálním, nebo stroboskopickém režimu.

Zejména stroboskop o síle 800 lumenů je sám o sobě účinnou zbraní a dokáže protivníka oslepit a dezorientovat až na několik desítek vteřin. Dost dlouho na vyřešení téměř každé krizové situace. Nicméně uživateli zůstává možnost stroboskopický režim deaktivovat a zamezit tak jeho náhodnému spuštění v nejméně vhodném okamžiku.

Vše, co střelec potřebuje, najde v balení Streamlight TLR-1 HL. Kromě svítilny dvě lithiové baterie CR123A, imbusový klíč pro montáž adaptérů i samotné adaptéry na různé typy zbraní. Tělo svítilny tvoří pevná hliníková uzavřená konstrukce s eloxovaným povrchem, Odolává jak mechanickému poškození, tak zpětným nárazům. Vodotěsnost odpovídá normě IPX-7, tedy ponoru do hloubky 1 metr po dobu 30 minut.

Zbraňové svítilny Streamlight najdeme ve výstroji zásahových jednotek po celém světě. Jejich kvalita si našla cestu i na soukromé střelnice. Streamlight TLR-1 HL dělá čest svému výrobci i velice příjemným poměrem cena/výkon. Jednoduše řečeno: Ideální pomocník pomáhající pomáhat a chránit.

Nyní nastal čas k návštěvě našeho e-shopu, případně poslední konzultaci s našimi odborníky před koupí respektované svítilny.