Užitečné informace

Stingray – puškohledová svítilna

Svítilna nabízí několik světelných poloh, jimiž lze jednoduše prostupovat z nejintenzivnějšího režimu po ten nejméně intenzivní. Svítilnu lze obsluhovat i prostřednictvím dálkového ovládání, které je dodáváno výrobcem spolu s hlavním zařízením.

Svítilna je napájena Li-Pol akumulátorem, který je zabudovaný v samotné svítilně. Doba svitu, po kterou je možné svítilnu používat, se liší od intenzity svitu, který je aktuálně používán. V případě, že svítilna září o hodnotě 1000 lumen, tedy nejvyšší hodnotě, potom je možné je na jedno nabití používat po dobu dvou a půl hodiny. V případě nastavení středního výkonu je puškohledová svítilny schopna fungovat až po dobu pěti hodin. A pokud se rozhodnete šetřit energií, popřípadě nutně nepotřebujete intenzivní světlo a na svítilně nastavit nejnižší výkonnostní režim, můžete počítat s výdrží větší než osmdesát pět hodin.

Puškohledová svítilna značky Tracer je dodávána v kufříku, ve kterém se nachází celá sada nadstandardních přídavných komponent. V kufříku lze tedy nalézt kromě zbraňové svítilny samotné i síťový adaptér a napájecí kabel, který oceníte především při nabíjení svítilny v autě, hliníkové a plastové montáže a v neposlední řadě odnímatelný červený a oranžový filtr.