Užitečné informace

Špunty do uší

Zcela novou dimenzi na trhu s produkty k ochraně sluchu představují ušní špunty EarPro EP3. Tento typ ušních špuntů mnohem více tlumí vnější zvuky v porovnání s klasickými pěnovými výrobky. Zároveň jsou tyto špunty vhodnější než jakékoliv sluchátka, která často není možné kombinovat s helmami a čepicemi. O neskladnosti sluchátek při převážení nemluvě.

Hodnoty, na které je v těchto špuntech zabudovaný systém Hocks zvuk schopen ztlumit, jsou více než uspokojivé. Například člověku, který se pohybuje v prostředí, kde je úroveň hluku kolem 120 dB (hlasitost, ke které lze přirovnat projíždějící vlak metra nebo zapnutý hlučný fén na vlasy) mohou tyto špunty do uší hluk zeslabit až na 39 dB. K této hodnotě lze přirovnat studovnu, či tichý park.

Další nespornou výhodou těchto ušních špuntů je jejich konstrukce jako taková. K  výrobě byl použit pružný antialergenní materiál, který je schopen se přirozeně přizpůsobit ušní klenbě. Způsob, jakým je síla zvuku eliminována, je založen na přeměně zvukové energie. Špunty jsou vyráběny ve třech velikostech – S, M, L. Ucpávky do uší typu EaRPro EP3 naplňují všechny požadavky, které mají na pasivní ochranu sluchu i ti nejnáročnější klienti.