Užitečné informace

Solaris Lite

K dosažení tohoto světelného výkonu napomáhá celkem 18 LED diod. Při zapnutí na uvedený režim svícení je nutné počítat s výdrží baterie do šesti hodin. Doba, po kterou je na jedno nabití možné Solaris Lite využívat se zvyšuje při sepnutí režimu s nižší intenzitou svitu. Během nižšího režimu lze prodloužit produkci světelného výkonu až na 13 hodin. Ovšem i v tomto případě je výkonnost přístroje poměrně vysoká, přenosná svítilna září o síle 2000 lumen. Třetí funkcí optiky je režim blikání, který lze používat po dobu 26 hodin.

Osvětlovací systém Solaris Lite je konstruována se zřejmým cílem efektivně osvětlit prostor i během nastalé krizové situace. Kompletní zařízení se uskladní do přenositelného boxu, který je součástí výrobku samotného. Výhodou je také rychlé uvedení do provozu. Výrobcem uvedená doba zprovoznění zařízení činí 30 vteřin. Svítilna je vyrobena z odolného plastu typu ABS, který garantuje dlouhodobou životnost a odolnost vůči vnějším vlivům. LED lampu Solaris Lite je možné používat díky odolným materiálům i ve skutečně extrémních podmínkách. Zařízení je provozu schopné v teplotním rozmění -20°C a +60°C.

Součástí zařízení je také prodlužovací tyč, pomocí které lze hlavici upevnit až do výšky 1, 3 metru. V každé poloze je světlomet libovolně upravitelný. Otáčení je umožněno po celé 360° ose a naklánění rovněž nic nebrání v obou směrech do maximálního sklonu 180°. CREE LED svítilna je zkonstruovaná v souladu s životním prostředím, tedy ani její provoz životní prostředí žádným způsobem neznečišťuje. LED diody během svícení neprodukují tepelné záření, dokonce svítilna jako celek pracuje velmi tiše.