Užitečné informace

Reflektor Galaxy 2000

Potřebujete-li nasvítit větší prostory bez přístupu k elektrickému proudu, skvěle využijete kompaktní přenosný nabíjecí LED reflektor Galaxy 2000. Reflektor se svým maximálním výkonem 2000 lumenů prosvítí až 20 metrovou plochu, a to po dobu 2 hodin. Světelný  výkon lze snížit na polovinu (1000 lumenů), a tím prodloužit životnost svícení na dvojnásobek, tedy na 4 hodiny. Směr svícení si vždy nastavíte přesně podle vaší potřeby, a to díky polohovací hlavě, která je flexibilní až do úhlu 360 stupňů.
 
Reflektor je vysoce odolný vodě, nárazu i otěru. Je vyroben z mimořádně pevného a houževnatého ABS (neboli Akrylonitril-Butadien-Styren) plastu s vysokou odolností proti tlakovým rázům (a to i při nízkých teplotách) i proti šíření trhlin. Materiál také dobře odolává atmosférickým  vlivům i UV záření.  Velkou výhodou je také jeho mimořádně nízká tepelná vodivost. Světelný zdroj je chráněný polykarbonátovým sklem. 

Reflektor Galaxy 2000 je napájen Li-Ion akumulátorem 7.4 V 4 800 mAh. Doba jeho nabíjení je 8 hodin a nabíjí se pomocí nabíjecích kabelů 12/230V, které jsou samozřejmou součástí balení. Dobu nabíjení nemusíte odpočítávat, o stavu nabíjení vás informuje spolehlivý indikátor.  

Žádoucí stabilitu reflektoru zajišťuje jednodílná základna, která se dá rovněž využít jako praktická rukojeť. Dík ní je reflektor snadno přenositelný a lehce se s ním manipuluje. Celé zařízení váží méně než kilogram (přesněji 911 g). 

Díky svým technickým vlastnostem je reflektor Galaxy 2000 vysoce vhodným zdrojem světla při vykonávání rozmanitých nočních prací, jako je například údržba strojů či objektů, dále při opravách elektrického vedení nebo porouchaných vozidel. Skvělé využití má ale také při speleologii a průzkumu důlních děl. Lze jej také použít jako plnohodnotné pohotovostní osvětlení při výpadku elektrického proudu. 

S reflektorem Galaxy 2000 odkládat práci na denní světlo nemusíte!