Užitečné informace

R1 Lawman

Svítilna je schopna provozu pouze při dodání adekvátního zdroje energie. Tyto zdroje energie mohou být odlišné. Součástí svítilny je lithium-ionová baterie, při které svítilna dosahuje nejlepších světelných výkonů. Druhým možným způsobem jsou jednorázové 123A baterie. Materiálem, který byl zvolen pro výrobu tohoto zařízení, je eloxovaný hliník, který je charakteristický svou vysokou trvanlivostí.

Pro oslnění případného pachatele je do svítilny zabudovaná funkce vysoce intenzivního stroboskopu. Vedle toho, při využití nabíjecí baterie dosahuje svítilna intenzity svitu 750 lumenů a to po dobu necelých dvou hodin. Střední režim dosahuje o poznání menších hodnot, tedy 150 lumenů, které lze využívat více jak 5 hodin. Nízký výkon nabízí základní osvětlení s intenzitou 15 lumenů, které je uživateli k dispozici až 37 hodin. O stavu baterie či akumulátoru neustále informuje ukazatel kapacity baterie.

Světlo, které ze svítilny R1 Lawman vychází do prostoru je zaměřeno jak na jeden konkrétní bod, kdy lze protivníka oslepit, ta naopak i na poměrně širokou oblast, kdy lze popřípadě světlem pokrýt oční periferní plochu. Svítilnu lze navíc předem naprogramovat, jakými způsoby bude svítit, lze se tak rozhodnout například pouze pro vysoký výkon.