Užitečné informace

Q7 zoomovací LED svítilna 280 LM

Zprvu, bezprostředně po zapnutí svítilny, je výhodnější použít rozptýlenější paprsek světla a až posléze fokusovat na daný objekt. Rozsah kruhové výseče světla v nezaostřené podobě dosahuje hodnoty 70°. V případě zaměření paprsku je výseč rovna 5°.

LED svítilna Q7 je i přes své specifické funkční vlastnosti velice elegantně zpracována. Hlavním konstrukčním materiálem je vysoce odolný hliník, který je na povrchu opatřen dvojitou eloxovou vrstvou. Kompletní povrch LED baterky je odolný vůči stříkající vodě. Do třetice výčtu možného extrémního zatížení svítily, lze zahrnout také její využití při nepříznivých povětrnostních podmínkách, přičemž teplotní rozmezí se musí pohybovat výhradně mezi hodnotami -20°C až +50°C.

I přes zabudované sofistikované zařízení k regulaci zoomu je hmotnost včetně baterií LED svítilny pouhých 322 gramů. Doba svícení se odvíjí od použitého režimu, tedy samotné intenzity svitu. Trvání nepřetržitého provozu svítilny na nejvyšší výkon se pohybuje v rozmezí od šesti do osmi hodin. Naproti tomu svítilnu zapnutou na nižší režim lze využívat deset až patnáct hodin. Velikost LED baterie je také velice příznivá, nedosahuje ani 20 centimetrů. Svítilna je tedy skutečně skladná a v terénu je možné ji nosit připevněnou na opasku na speciálním nylonovém pouzdře, které je součástí příslušenství.