Užitečné informace

Propolymer 3AA 7LED HAZ-LO

Vůbec není jednoduché být hasičskou svítilnou. Jiné jsou brány do přírody, do lesů na lov, k vodě na rybaření nebo jen tak na dobrodružnou noční výpravu. Dokonce i do jeskyní. To musí být úžasné zápasit hluboko v podzemí s čiročirou tmou a odhalovat dosud neobjevené. Nebo v ruce záchranáře pomáhat při zachraňování lidských životů. I když se zachraňováním mám bohaté zkušenosti i já.

Už je na čase, abych se představila: Propolymer 3AA 7LED HAZ-LO. Musím se pochlubit, můj americký výrobce si dal záležet. Jsem velice odolná, vysoce výkonná a vybavená certifikátem do výbušného prostředí ATEX - Ex II 1G Ex ia IIC T4 Ga, Ex II 1D Ex ia IIIC T0  118°C Da. IP65. Že z toho nejste moudří? To nevadí. Odborník vám ten kód rád rozklíčuje. Důležitější je, že představuji jistotu.

Zdroj mého světla je 7 x 5mm LED s výkonem 57 lumen. Někdy se mi posmívají, že 3AA 7LED HAZ-LO je slabá jako čajíček. Ale já mám oprávnění svítit v prostředí kteréhokoliv povrchového odvětví průmyslu, a to i tam, kde je přítomná výbušná směs čekající na příležitost ničit majetek a brát lidské životy. Stačí maličkost – zkrat, jiskérka nebo přehřátí mého kabátu. Proto nemohu mít takový výkon. Stejně tam, kam se dostáváme, dosvit 45 metrů bohatě postačuje. Hlavně vydržet. A to umím až po dobu 24 hodin.

Pokud ještě nejste přesvědčeni o mých kvalitách, tak já Propolymer 3AA 7LED HAZ-LO na sebe prozradím ještě něco. Mé tělo vyrobili z odolného, nevodivého a korozi nepodléhajícího ABS plastu. Hlavu mám pogumovanou a čočku svítilny tvoří nerozbitný polykarbonát s vrstvou proti poškrábání. Pojistný šroub brání otevření svítilny, takže nemohu náhodně způsobit výbuch. Vážím jen 187 gramů i s třemi AA alkalickými bateriemi. Vodo i prachotěsná jsem dle normy IP67 a nárazu odolám při pádu až z výšky 3 metrů.

Tak to jsem já. Hasičská svítilna Propolymer 3AA 7LED HAZ-LO. Chtěla bych o sobě říct ještě mnoho věcí. Ale musíte mě omluvit. Malér ve fabrice a tak musíme pospíchat.