Užitečné informace

Pravoúhlá LED svítilna Polytac 90

Zřejmou výhodou svítilny Polytac 90 je její možnost učinit z ní rovněž čelovou svítilnu. Tuto změnu lze uskutečnit připnutím na speciální popruh, který je k dostání rovněž na českém trhu. Svítilna se jednoduše zasune do příslušného zařízení a jejímu používání v terénu, či kdekoliv jinde, když zrovna potřebujete mít obě ruce volné, nic nebrání.

Svítilnu lze stejně jednoduše připevnit i k jiným, nijak specificky vybaveným věcem, třeba kapse u pracovních kalhot. Svítilnu lze také zavěsit za knoflík, její použití při práci je tedy více než efektivní. Z případných pádu způsobených špatným připevněním k určitým částem oblečení se nemusíte příliš obávat, svítilna je nárazu vzdorná do výšky jednoho metru.

Co se technických parametrů svítilny týče, jak již je uvedeno v  názvu samotné pravoúhlé LED svítilny Polytac 90, jedná se o zařízení, jehož hlavní součástí je LED dioda. Maximální výkon, který svítilna může nabídnout, dosahuje hodnoty 170 lumenů. Svit o této intenzitě však není jediným režimem, který svítilna umožňuje spustit. Vedle již zmíněného vysokého režimu lze svítilnu sepnout na nízký světelný režim, popřípadě na mód stroboskop. LED dioda u svítilny Polytac 90 má životnost až 50 000 hodin, můžeme tedy říct, že se jedná o skutečně kvalitní součásti, které tvoří o neméně kvalitní pravoúhlou svítilnu.