Užitečné informace

PCF-7226-B Kufr-odolný a vodotěsný

Kvalitní technika něco stojí. Po jejím nákupu je ale nutné myslet na to, s jakými nepříznivými vlivy se může během přepravy, ale i uchovávání setkat. Voděodolný kufr PCF-7226-B z funkčního hlediska nabízí veškeré náležitosti proto, aby zařízení v něm uchované neutrpělo žádnou škodu.

Kufr splňuje natolik specifické podmínky, že je mohou využít i příslušníci armády, hasiči, lékaři i policisté. Ze soukromého sektoru jej lze doporučit také pracovníkům v těžkém průmyslu nebo profesionálním fotografům, kteří v kufru mohou převážet své drahé fotoaparáty.

Z technologického hlediska byl pro výrobu plastu využit odolný a nárazuvzdorný ABS plast, který dokonale chrání uvnitř uskladněné svítilny a jiné produkty. Vedle mechanického poškození chrání kufr svítilny, fotoaparáty a jiné technické výrobky od zničení vodou. Kufr byl totiž vybaven také gumovým těsněním, které zamezuje přístupu nejen prachu, ale také vody.

Kufr je vhodný i pro milovníky outdoorových aktivit, kteří s sebou do těžkého terénu berou drahou techniku. Kufr lze používat v rozličných nadmořských výškách, díky ventilu pro automatické vyrovnávání tlaku nemohou být uvnitř uskladněné technické výdobytky nijak poškozeny náhlou změnou tlaku vzduchu.

Vzhledem k tomu, že mnoho technických výrobků je nejen relativně finančně náročných, ale také těžkých, byly ke kufru přidány také výsuvná kolečka a madla, která ulehčují manipulaci s těžkým kufrem.

Investujete-li do finančně náročnějších svítilen, rozhodně zvažte koupi i skutečně vodotěsného kufru, který vaše zařízení ochrání od případného poškození.