Užitečné informace

Outdorová svítilna MH10

Svítilna MH10 vytváří nadstandardní výkon 1000 lumen. Světelný paprsek o této intenzitě je do prostoru veden prostřednictvím reflektoru, který má tvar hluboké paraboly. Tento design umožňuje tvorbu úzkého světelného paprsku s maximálním možnou viditelností převyšující dvě stě třicet metrů.

Z funkčního hlediska outdoorové svítilny nabízí několik typů světelných režimů. Od navolení daného typu světelného režimu se odvíjí i doba použitelnosti svítilny. Při nejvyšším světelném výkonu, který je roven intenzitě svitu 1 000 lumen lze světlo používat přibližně šedesát až sedmdesát minut.

Druhým světelným módem, který je možné zvolit je tak zvaný střední režim. Intenzita svitu je zde snížena na dvě stě čtyřicet lumenů, ovšem nechat jej v provozu je možné po dobu až šesti hodin. Třetí režim v řadě u této svítilny je roven sedmdesáti lumenů, svítit jím lze po dobu dvaceti hodin a více. Nejnižší světelný režim je schopný být aktivní po dobu až pěti set hodin, ovšem intenzita svitu tomuto případu odpovídá – dosahuje pouhého jednoho lumenu.

Vedle těchto standardních světelných režimů disponuje svítilna také světelnými módy SOS, stroboskopickou funkcí a majákem. Svítilnu sepnutou na stroboskopický světelný režim je možné použít jako obranný nástroj proti útočníkovi.

Vzhledem k tomu, že daná výkonnost přímo souvisí s kapacitou baterií, byla svítilna vybavena identifikátorem kapacity baterie. Režim svítilny lze takto uzpůsobit například delšímu používání bez nutnosti doplnění energie do vloženého akumulátoru.