Užitečné informace

Outdoorová svítilna Nitecore MT06

Potřebujete něco malého... něco, co budete mít kdykoli při ruce... něco, co pohodlně schováte i do kapsy saka. Malého, ale výkonného. Přesně to, co potřebujete, je svítilna Nitecore MT06
Tahle malá, elegantní celokovová tužková LED svítilna dokáže posvítit až na 92 metrů. Volit můžete mezi dvěma úrovněmi světelného výkonu. Na plný výkon (165 lumenů) vám vydrží svítit až na 45 minut. Pokud budete s lumeny šetřit a využijete nízký výkon (35 lumenů), můžete svítilnu používat i více než 5 hodin. Postačí vám na to jen dvě tužkové baterie (AAA).
 
Svítilna MT06 je vyrobena pomocí inovativní technologie ze slitiny leteckého hliníku, která se vyznačuje svojí lehkostí a zároveň pevností. Povrch svítilny je eloxován, to znamená, že je na něm vytvořena speciální úprava, která zabraňuje oxidaci a tedy korozi materiálu. Tato zvláštní povrchová úprava také zvyšuje mechanickou odolnost a pevnost materiálu, eliminuje vznik mikrotrhlin a celkově výrazně prodlužuje životnost produktu. Svítilna je tak skvěle chráněna proti rozmanitým povětrnostním i mechanickým vlivům. Navíc disponuje ultra čirým sklíčkem s antireflexním potahem.  Je samozřejmě také vodotěsná, a to až do hloubky 2 metrů. Případných lijáků se tedy bát rozhodně nemusíte. Nebojte se ani pádů, svítilna je vysoce nárazuvzdorná a vydrží pád až z výšky 1,5 metru. 

Ovládání svítilny MT06 je zcela snadné, díky zvláštnímu spínači ji můžete ovládat pouze jednou rukou a pomocí speciálního nerezového klipu si ji jednoduše připevníte na kapsu či například za opasek. Její váhu ani nepocítíte - bez baterií má jen 22 gramů. A díky její velikosti (délka - 12,8 cm, průměr - 1,4 cm) se vám vejde opravdu kamkoliv.

Jednoduše - tahle malá, ale vysoce účinná svítilna MT06 vám zajistí maximální výkon, kdykoli to jen budete potřebovat! Vybírat samozřejmě můžete i z dalších outdoorových svítilen.