Užitečné informace

Odolný vodotěsný kufr

Odolný vodotěsný kufr poskytuje i těm nejnáročnějším výrobkům bezpečnost při jejich transportu. Do vnitřní části kufru je totiž možné vložit sekundární ochranné prvky, jimiž je předřezaná pěna, do níž lze vložit odděleně všechny technické pomůcky, které je potřeba chránit. Druhou možností je instalovat do vnitřní části přepážky na suchý zip.

Z hlediska funkčních parametrů je kufr odolný vůči vodě, prachu i nárazu. Pro neustálé dobré parametry nepropustnosti lze vyměňovat gumová těsnění, které jsou za tyto služby rovněž zodpovědné.

Součástí kufru je také ventil, jehož prostřednictvím lze vyrovnávat tlak uvnitř kufru. Tato funkce je podstatná především při přenosu kufru mezi různými výškami, kde dochází ke změnám v tlaku.

Konstrukce odolného kufru je uzpůsobena teplotám od -0°C do +80°C, což rovněž vypovídá o kvalitě, s důrazem na kterou byl kufr vyroben. Toto teplotní rozmezí je kufr schopný snést díky použitému materiálu, kterým je ABS plast.

Vzhledem k těmto funkčním parametrům je kufr vhodným zařízením i pro policii, armádu, hasiče i záchranáře. Z hlediska dalších profesí se odolný vodotěsný kufr bude hodit rovněž profesionálním fotografům, kteří své drahé pracovní vybavení při transportu například v obtížném terénu musí také chránit.