Užitečné informace

Nůž SUREFIRE


Nůž SUREFIRE EW-06 je výrobkem moderního vzhledu a rozhodně neunikne ničí pozornosti. Jeho součástí jsou vedle ostré čepele, nabízející majiteli přesný řez, také další prakticky využitelné komponenty. Jejich zabudování však nijak nenarušuje promyšlený design nože. V příslušenství tohoto výrobku lze nalézt například odolné kleště na stříhání drátů.

Kvality, které nůž SUREFIRE nabízí, ocení nejen turisté a kutilové, ale všichni muži zanícení do outdoorových aktivit. Své opodstatnění si najde prakticky všude, protože vedle kleští na stříhání drátů disponuje také univerzálním klíčem a plochým šroubovákem. Navíc je nůž vybaven také řezačem tvrdých látek, například kabelů. Tím pádem může být nůž SUREFIRE využit při výkonu některých povolání – elektrikáře či montéra.

K praktičnosti tohoto nože přispívá i možnost jeho připevnění na opasek pomocí plastového pouzdra. Je tedy vždy při ruce. Vyvážený a velmi přesný nůž SUREFIRE jednoduše nemůže chybět ve vaší výbavě. Jeho všestranné výhody oceníte pokaždé, když jej využijete. Nože jsou v přírodě skutečně nepostradatelné, a takto kvalitní výrobek je na cestách i doma na zahradě využitelný více, než kdy předtím.