Užitečné informace

Nitecore TM36 Lite

Světelný zdroj TM36 Lite dosahuje maximálního světelného výkonu v režimu Turbo, a to 1 000 lumenů, v němž dokáže najít a nasvítit cíl ve vzdálenosti neskutečných 1 100 metrů. Takto dokáže svítit celou hodinu, což ovšem není příliš ideální výdrž. Proto svítilna nabízí i nižší výkony: Vysoký 800 lm, Střední 400 lm, Nízký 200 lm a Velmi nízký o 50 lumenech schopných svítit až 30 hodin.

Extrémně velký výkon potřebuje průběžný dohled nad stavem Nitecore TM36 Lite, aby uživatele „nevyšplouchla“ v nejméně vhodném okamžiku. K tomu slouží propracovaná elektronika korunovaná integrovaným multifunkčním displejem OLED zobrazujícím užitečné informace: Navolený výkon v lumenech, aktuální napětí baterie, teplotu, a jelikož máme co do činění s nejmenší dobíjecí svítilnou, displej také informuje o průběhu dobíjení.

Ani sebevětší opatrnost, zejména při pobytu ve více či méně drsné přírodě, nezabrání občasným nehodám. Kvalitní hliníková slitina, z níž je TM36 Lite vyrobena, garantuje vysokou odolnost proti mechanickému poškození. Přežije náraz při pádu z výšky 1,5 metru a odolá i vodě při ponoru až do hloubky dvou metrů. Své ustojí i tvrzené ultra čiré minerální sklíčko potažené antireflexním povrchem. Každého jistě potěší dvoustupňový tlačítkový spínač umožňující pohodlné a jednoduché ovládání (patentováno).

O svítilně Nitecore TM36 Lite by bylo možné popsat slovy chvály celý stoh papíru. Ale jsou to jenom slova. Nejlepší je, přesvědčit se na vlastní oči, případně konzultovat svůj záměr koupit svítilnu s našimi odborníky.