Užitečné informace

Nitecore TM06

S intenzitou svitu přímo souvisí také doba, po kterou lze svítilnu používat. Pro dosažení optimálního svitu a níže uvedených hodnot je potřeba do svítilny instalovat baterie typu 18650 Li-ion. Konkrétní časové hodnoty pro odlišné výkonnostní režimy jsou následující.

Při zvolení režimu turbo, který se vyznačuje svitem právě o síle 3800 lumen lze svítilnou Nitecore TM06 svítit po dobu až 45 minut. Co se náročnosti na příjem energie týče, o něco méně energie spotřebuje režim vysoký, který dosahuje stále velice obdivuhodných hodnot z hlediska světelného výkonu, kterou je 1500 lumen. 

Tento světelný mód lze používat po dobu další než tři hodiny. Střední výkonnostní režim je svitu schopný až 9 hodin, přičemž intenzita svitu, kterou nabízí je necelých 500 lumen. Nízký světelný režim baterii udrží při svícení více než 24 hodin. U této hodnoty je nutné poznamenat, že v mnoha případech svítilen je tato hodnota z hlediska maximálního svitu hraniční. Nejnižší hodnota svícení je v tomto případě u režimu „nejnižšího“, který tvoří svit o síle 3 lumenů, ovšem tento mód lze mít nastavený až po dobu 433 hodin.

Z hlediska konstrukčních vlastností je potřeba vyzdvihnout digitálně integrovanou optiku, která stojí za zcela extrémním výkonem reflektoru. Proto, aby svítilna s těmito obdivuhodnými výkony mohla být užitečná co největšímu množství uživatelů, byla svítilna také opatřena čelním nerezovým kroužkem, který chrání vnitřní komponenty.