Užitečné informace

Nitecore TM06

Svítilna Nitecore TM06 patří do segmentu výrobků, které ocení jak pořádkové složky, tak náročnější uživatelé. Svítilna je vyrobena z leteckého hliníku, který propůjčuje svítilně vlastnosti voděodolnosti a nárazuvzdornosti. Celá svítilna je na povrchu eloxována.

Maximální možná intenzita svitu je rovna 3800 lumenů, které je možné používat po dobu až čtyřiceti pěti minut. Více než poloviční výkon je možné zaznamenat při sepnutí vysokého režimu, který je možné aktivně používat více jak tři hodiny. Nutno podotknout, že těchto hodnot prakticky žádná řadová svítilna nedosahuje, běžně se hodnoty svitu pohybují řádově kolem několika stovek.

Třetí nejvyšší režim je roven 480 lumenů. Tento režim lze nechat svítit více jak devět hodin. Nízký a nejvyšší výkon je možné používat dvacet pět a více jak čtyři sta hodin. Tyto režimy je vhodné použít při skutečně krizových situacích, kdy potřebujete zaručit přísun minimálního světla po co nejdelší dobu.

Z konstrukčního hlediska byl na svítilnu umístěn spínač na samý konec svítilny, tím pádem lze svítilnu Nitecore TM06 jednoduše uvádět do provozu i v rukavicích a nedochází k samovolnému spuštění zařízení například během transportu.