Užitečné informace

Nitecore TIP

„Leze, leze po železe, nedá pokoj, až tam vleze.“ Lidová hádanka nepochybně potrápila dětskou hlavičku nejednoho každého z nás. Správnou odpovědí je klíč s jeho někdy trnitou cestou k odemknutí či uzamknutí zámku. Nejobtížnější je hledání za tmy, obvykle s pomocí hmatu. Podobné starosti můžete ve společnosti Nitecore TIP směle hodit za hlavu.

Miniaturizace, praktičnost a výkonost. Zkrátka dva v jednom: V tomto případě svítilna a klíčenka TIP. Přináší konec nejen bloudění klíčů po okolí klíčové dírky, ale také marnému luštění jmen na štítcích neosvětlených zvonků u domovních dveří a mnoha dalších situacích, v nichž je člověk ochoten vyměnit celé království za paprsek světla.

Nabíjecí kovová mini svítilna dává, při svých rozměrech 60,8x24,5x13,8 mm a hmotnosti 23,5 gramu včetně baterie, úctyhodný výkon 360 lumenů s dosvitem na vzdálenost neuvěřitelných 74 metrů při světelném režimu Turbo. Přepínat lze i mezi dalšími třemi režimy, a to Vysokým – 150, Středním – 35 a Nejnižším s jedním lumenem výkonu. K ovládání slouží dvě tlačítka. Jedno slouží k vypnutí a zapnutí Nitecore TIP a druhé k přepínání světelných režimů.

Svítilna má vestavěnou Li-ion baterii 500mAh spolu s nabíjecím obvodem přes mikro USB konektor. Průběh nabíjení zobrazují kontrolky podsvětlující ovládací tlačítka. Červeně během nabíjení, zeleně je-li baterie nabita. Chloubou TIPU je sice výkon i výdrž, ale pojistka je vždy šik. V tomto případě stiskem obou ovládacích tlačítek současně svítilnu uzamkneme a zabráníme nechtěnému rozsvícení. Vyhneme se tak nepříjemnému překvapení v podobě nesvítící svítilny.

Co ještě dodat? Ač maličká, svítilna TIP je nositelkou řady vlastností typických pro větší sourozence z dílen společnosti Nitecore: Precizní reflektor, paměť posledně nastaveného světelného režimu, kovové tělíčko je eloxováno podle normy HA III Military.

Nitecore TIP v kapse je lepší, než výhra v loterii.