Užitečné informace

Nitecore MH20

Nabíjecí LED svítilna Nitecore MH20 je malá, lehká a vysoce praktická svítilna s všestranným využitím především (ale nejen) v outdoorovém prostředí. Precizně navržená dvojitá optika poskytuje výjimečný výkon reflektoru. Svítilna se může pochlubit tisícovkou lumenů, které, transformované díky hluboké parabole do úzkého intenzivního paprsku, dosáhnou až na vzdálenost 220 metrů. S tím už se dá v potemnělé krajině dobře pracovat! K dispozici je hned pět světelných režimů a navíc tři užitečné extra módy - stroboskop, SOS a maják. Na ultra nízký režim vydrží svítit až 235 hodin.
 
Ovládání je však maximálně nenáročné, všechny funkce zvládnete nastavit jen jediným spínačem. Z režimu Turbo do ultra-nízkého lze přepnout během vteřiny. Svůj nejčastěji používaný režim nemusíte pokaždé hledat, svítilna si jej bude pamatovat a může vám ho nabídnout jako první. 

Samozřejmě, aby svítilna dobře svítila, je základ. Ale abyste se na na ni mohli kdykoli spolehnout, je zapotřebí také znát její odolnost vůči vnějším vlivům. Svítilna Nitecore MH20 splňuje díky použitému materiálu a zpracování velmi náročné požadavky. Její tělo je vyrobené z pevného leteckého hliníku. Povrch materiálu je eloxován, což znamená, že je na něm vytvořena speciální úprava zabraňující  oxidaci a tedy korozi materiálu. Tato zvláštní povrchová úprava také výrazně zvyšuje pevnost a mechanickou odolnost materiálu, eliminuje vznik mikrotrhlin a celkově tak prodlužuje životnost produktu. Rozmanité povětrnostní či mechanické vlivy si na tuhle svítilnu nepřijdou. Svítilna je také odolná proti vodě až do dvoumetrové hloubky. Přední sklíčko je tvrzené, ultra-čiré a má oboustranný antireflexní povlak. 

Světlo disponuje integrovaným mikro USB nabíjecím portem k nabíjení akumulátorů přímo ve svítilně. K napájení však můžete využít také lithiové baterie. Proti nesprávnému vložení baterie je svítilna chráněna. Má navíc zabudovaný indikátor napětí v baterii s přesností 0,1 V. A jako bonus -  bez baterií váží svítilna jen necelých 90 gramů a díky jejímu zvláštně designovanému tvaru se vám nikam neodkutálí.