Užitečné informace

Nitecore MH1A taktická nabíjecí svítilna

LED Cree XM-L svítidlo se nabíjí jak Li-Ion akumulátorem, který lze napájet USB kabelem, tak prostřednictvím alkalických baterií. Jednorázové baterie ocení především turisté a příznivci outdoorových aktivit bez možnosti využití elektrického proudu. Li-Ion akumulátor má také své výhody, pro jeho nabití stačí připojit celé zařízení k počítači. Li-Ion baterii tak není nutné ze svítilny vyjímat.

Povrch svítilny je uzpůsoben rychlému ovládání jednou rukou. Baterka nabízí osvícení prostřednictvím několika režimů. Přičemž otočné kolečko je opatřeno protiskluzovým rýhováním, které umožňuje také bezpečnější využívání baterie ve vodě, či za deště. Z toho vyplývá, že svítilna je vodě odolná. Komplexně je svítilna opatřena designem, který zabraňuje kutálení baterie. Nejvyšší z dostupných režimů má dosah svitu 125 metrů při síle 550 lumen. Nízký režim naproti tomu svítí až po dobu 23 hodin. Vlivem inteligentní paměťové funkce si zvolený režim LED svítilna ukládá do opětovného spuštění. Specifickou funkcí baterie je stroboskopické svícení a SOS svítící mód.

Součástí příslušenství LED svítilny Nitecore je vedle microUSB kabelu také praktický kovový klip a nylonové pouzdro. Baterie v základní výbavě nabízí díky hluboké parabole úzký paprsek bílého světla, který se pyšní velice přesným cílením produkovaného světla. Baterie je však kompatibilní také s výměnnými filtry v červené, zelené a modré barvě.