Užitečné informace

Nitecore EC4SW

Svítilna Nitecore EC4SW je ve všech směrech odolnější než běžné svítilny vyrobené klasickým způsobem. Tato je vyrobena speciální technologií tlakového vstřikování slitiny leteckého hliníku, jejíž použití dává svítilně až neskutečnou odolnost. Slitina je velmi lehká, ale zároveň pevná a vysoce odolná vůči korozi. Povrch svítilny je eloxován, což znamená, že je na něm vytvořena rovnoměrná kompaktní vrstva oxidu, který je výrazně tvrdší a chemicky odolnější než kov sám a zlepšuje tak parametry výrobku. Samozřejmostí je voděodolnost do hloubky 2 metrů. Její ergonomický tvar zajišťuje pohodlné držení v dlani. Perfektní zpracování svítilny je navíc skvěle kombinováno s moderním designem.

Tento model svítilny má opravdu vysoce propracovanou a účinnou elektroniku. Volit můžete mezi pěti světelnými režimy od výkonnosti Turbo s 2000 lumeny až po ultra nízký. K dispozici jsou navíc tři extra režimy s funkcemi S.O.S., stroboskop a maják. Se svítilnou EC4SW v režimu Turbo dosvítíte až na vzdálenost 238 metrů. Tuto vzdálenost můžete prosvítit na jedno nabití až po dobu 45 minut. Ultra nízký mód (1 lumen) pak zvládne i 325 hodin. Kužel světla je příjemně plynulý a plný díky precizně provedenému reflektoru s texturovaným povrchem. Tvrzené přední sklíčko je ultra-čiré a disponuje oboustranným anti-reflexním povlakem.

I přes celou řadu světelných režimů má svítilna velmi jednoduché a praktické ovládání pomocí duálního spínače přímo u hlavy svítilny. Z režimu Turbo do Ultra nízkého se navíc nemusíte dlouze propracovávat skrze střední režimy. Díky skvěle nastavenému ovládání můžete přeskočit z nejvyššího módu do nejnižšího okamžitě během vteřiny.

Svítilna je napájena digitálně kontrolovaným konstantním proudem tak, aby byl zaručen stálý světelný výkon i při postupném vybíjení baterií. Náhlého úmrtí baterií se obávat nemusíte, integrovaný indikátor zobrazuje zbytkové napětí baterií s přesností 0,1 V. Systém svítilny je navíc chráněn proti nesprávnému vložení baterií, čímž se maximálně eliminuje riziko poškození svítilny nesprávnou manipulací. Uzávěr pro výměnu baterií je opatřený závitem pro možnost upevnění na stativ. Svítilnu ale můžete také postavit "hlavou vzhůru" díky jejímu praktickému plochému uzávěru. Díky důmyslnému zápěstnímu poutku si ji můžete také bezpečně připevnit k ruce.

Důraz na perfektní zpracování této svítilny je tady znát ve všech ohledech. Díky nejnovějším technologiím a skvělým technickým parametrům oceníte svítilnu Nitecore EC4SW během všech vašich outdoorových aktivit, při výpravách, pohybu v těžkém terénu i loveckých dohledávkách.