Užitečné informace

Nitecore EC4S

Svítilna, která se díky způsobu své výroby dostala mezi nejodolnější svítilny, které lze vůbec pořídit. Svítilna byla vyrobena tzv. tlakovým vstřikováním slitiny hliníku, čímž došlo k mnohem větší odolnosti, než kterou disponují klasicky vyráběné svítilny. Hlavní součást svítilny je bílá dioda typu LED CREE XHP50, která při sepnutí režimu turbo vytvoří svit o intenzitě 2150 lumen.

Celkový dosvit svítilny je roven 280 metrům. Svítilna disponuje hned několika světelnými druhy režimu, mezi kterými lze pohodlně přepínat. Pohodlnost spočívá také v zabudovaných dvou spínačích, které zároveň mohou svítilnu okamžitě uvést do režimu Turbo popřípadě režimu Ultra nízký. Během ultra nízkého módu je možné svítilnu Nitecore EC4S využívat až 325 hodin. Svítilna adekvátně reaguje na zbývající energii v bateriích, na základě těchto informací je schopna uzpůsobit intenzitu svitu tak, aby svítilnou bylo možné svítit po delší dobu.

Výrobci svítilny měli za cíl vytvořit uživatelsky příjemný výrobek, což se jim podařilo nejen vzhledem k použitým materiálům a hlavním komponentům, ale také díky ergonomickému tvaru, který umožňuje skutečně pohodlné držení svítilny a svícení s ní. Svítilnou lze ovšem svítit také v případě, že ji chcete nechat svítit do prostoru. Upravená spodní část svítilny umožňuje její postavení vzhůru nohama tak, aby tvořila světelný opar ve svém okolí. Svítilna je i voděodolná, lze s ní svítit do hloubky až dvou metrů.

Svítilna s těmito parametry je tedy vhodná nejen pro outdoorové nadšence, ale také profesionály z terénu, kteří potřebují svítilnu, na kterou se mohou spolehnout i v náročných podmínkách.