Užitečné informace

Nitecore EC4

Dokonalé ergonomické řešení potěší oko i duši estetickým zážitkem a ruku nabízí perfektním úchopem s bezpečným držením. Takový první dojem zanechává setkání se svítilnou EC4 vyráběnou společností Nitecore. Samozřejmě, že krása není všechno. Vybavení potřebné k denním i nočním toulkám divokou přírodou musí vykazovat i jiné kvality, jakými jsou například odolnost, výkonnost a spolehlivost.

Nitecore EC4 je tou správnou volbou, přesvědčivých důvodů ztělesněných ve vlastnostech outdoorové svítilny najdeme přehršel. Vinna je unikátní výrobní technologie tlakového vstřikování slitiny leteckého hliníku do předem připravené formy. Ráj pro konstruktéry. Mohou navrhovat detaily nezpracovatelné klasickými obráběcími postupy ani na CNC strojích.

Svítilna je kompaktní a díky tomu odolnější než jiné. Speciální žebrování účinně odvádí tepelný odpad, takže nehrozí přehřátí ani při Turbo výkonu 1 000 lumenů s dosvitem do vzdálenosti 322 metrů. Další provozní režimy jsou Vysoký (520 lm), Střední (240 lm), Nízký (80 lm) a Ultra nízký (1 lm). Téměř standardem jsou režimy speciální, a to Stroboskop, SOS a Maják. K ovládání EC4 slouží dva spínače na hlavě svítilny. Jeden pro zapnutí a vypnutí a krátké stisky druhého přepínají jednotlivými režimy. Dlouhý stisk pak přepne do speciálních režimů.

S takovou výbavou lze bez obav vyrazit i na nebezpečnou výpravu. Nejenže svítilna EC4 zajistí viditelnost jak za tmy, tak za špatných povětrnostních podmínek, ale bez potíží poslouží také při sebeobraně. Stroboskop útočníka oslepí a dezorientuje, ať už je dvounohý nebo čtyřnohý. Odolnost těla svítilny zajišťuje přežití bez úhony i pád z výšky až 2 metry. Bez rizika ji lze ponořit do vody až do hloubky 1,5 metru.

Nitecore EC4 je vynikající společník ke všem outdoorovým aktivitám, ať už jde o pohyb v těžkém terénu pro zábavu nebo při pátracích a záchranných akcích, zkrátka všude tam, kde je spolehlivý zdroj světla ceněn nad zlato.