Užitečné informace

Nitecore EC20

Svítilna z hlediska výkonu dosahuje svitu 960 lumen. Pro tento výkon je nutné dodat optimální napájecí zařízení, kterým mohou být jak baterie, ideálně typu CR123A v počtu dvou kusů, popřípadě velkokapacitní li-ion 18650 akumulátor.

Dodání těchto zdrojů energie umožní svítilnu uvést do provozu. Využití těchto baterií dodává optimální energii pro zabezpečení funkce precizní dvojité optiky. Z hlediska funkčních parametrů je možné svit ze svítilny Nitecore EC20 zaznamenat na vzdálenost až dvou set dvaceti dvou metrů.

Svítilna klasicky nabízí několik druhů světelných režimů. Počínaje režimem turbo, konče ultra nízkým světelným režimem. Intenzita svitu se v těchto případech pohybuje mezi 960 lumen a méně než padesáti lumen. Od daného režimu se odvíjí i doba použitelnosti, která je v rozmezí jedné hodiny u režimu turbo a 520 hodinách při ultra nízkém režimu.

Pro lepší orientaci byl do svítilny integrován indikátor stavu baterií, díky kterému je majitel neustále informován o stavu napájecího zařízení.

Svítilna je na svém povrchu eloxována, spolu se slitinou hliníku, který tvoří hlavní materiál, z něhož je svítilna vyrobena, vzniká vysoce odolný materiál. Toto vše doplňuje ultra-čiré přední sklíčko, které disponuje oboustranným anti reflexním povrchem.